Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokan bírják VV Évit? Én utálom.

Sokan bírják VV Évit? Én utálom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
én sem bírom, de csinálja a fesztivált és tudod: cirkuszt a népnek...
2011. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Sosem bírtam!
2011. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
én bírom. ha direkt baszogatják, persze hogy hisztiik, de amúgy normális is tud lenni.
2011. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Aki Havas Henriknek dolgozott, az csak szerény és szimatikus lehet!
2011. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 eszterke95 ***** válasza:
46%
Énsem szeretem. Szerintem egy hisztis p*csa. És Giginek meg Bécinek igaza volt, hogy úgy kiosztották a tegnapi adásba. ;) :D
2011. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miért? te nem b@szogatnád, ha ilyen rendetlen lenne, és semmit nem csinálna, plusz magyaráz éjszaka? neked kellene helyette. a sál kötésre is azért nem kaptak jutalmat, mert b@szott csinálni.
2011. jan. 10. 15:06
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon szeretem Évit, mindig megmondja az igazat.
2011. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem megmondja az igazat(legfeljebb a saját kis igazát,vagy amit a csökött kis agyával annak gondol),hanem hisztizve okoskodik,pofázik,osztja az észt feleslegesen.Pedig egy buta,primitív,tudatlan kis senki.
2011. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ha nem lenne VV Évi elég unalmas lenne a villa, persze együtt élni nehéz lehet vele, elég domináns egyéniség.

Kötésről - Évi balkezes, nem tudja egy balkezes a jobbkezes kötést csinálni/folytatni, főleg ha nem tudják megmutatni hogy csinálja bal kézzel (más a kötésirány is). Ezt mondta is a többieknek, csak nem adták le az összefoglalóban.

2011. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

16:07-es, ez biztos így van, de gondolom a fakanál a kezében ugyanabba az irányba forog... szóval szerintem a (nem) kötés miatt megmaradt idejében, nyugodtan főzhetett volna...

És meglátjátok, ő fog visszajönni a párbajról.

2011. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!