Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokan bírják VV Évit? Én utálom.

Sokan bírják VV Évit? Én utálom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Bocsanat,en is balkezes vagyok es ugy tanultam meg kotni ahogy tanitottak,olyan nincs hogy balkezes vagy jobbkezes kotes.Egyebkent lehet hogy regimodi vagyok de szerintem ciki hogy ha egy lany (no) nem tud kotni,meg az alapokat sem.Latszik hogy mar gyerekkora ota "mas"erdekelte...
2011. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ja, a kötés. Ő pont az a korosztály, akiknek még tanítottak ilyesmit. Habár a 15 éves hugi is tanult kötni általánosban.

Számomra nem unalmas az élet, hogy nincs benne Éva. De a korrekt játékot preferálom , és teljesen úgy érzem, hogy a tv és a nagyszerű műsorvezetők is befolyásolják a népet, hogy kire voksoljanak. Szinte ki nem mondva a nevet, de kampányolnak Évának. Igaz a nézettségért mindent meg kell tenni, az nekik a pénz.

2011. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja!Ki tudja ellenorizni peldaul az SMS-eket?Nem tudom elhinni hogy ennyi rosszindulat van a nezokben csak azert hogy csamcsogjanak azon hogy a masik szenved...Es visszakuldenek a villaba a reszeges ribancot.
2011. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Éva a legjobb.Ő a kedvencem.Van egyénisége és jó a stílusa és őszinte.
2011. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jó a stílusa? Hol élsz te? Felétek más adás van? Idegbeteg hü.lye pics@, aki nem csinál semmit, egész nap a haját igazgatja, mást nem hallasz tőle, csak hogy ezt-meg azt "fúú de utálja", meg nagyon nagy képű is. Plusz mióta párbajozott nagyon el van szállva magától. Leonidasz ellen nem volt nagy szám nyerni.
2011. jan. 15. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!