Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csaken nem birom ezt az...

Csaken nem birom ezt az Anikot, vagy tenyleg idegesitö?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Evanak teljesen igaza volt abban, hogy leosztotta azert, mert azt csinalja mint a napraforgo. Mikor kihez megy nyalizni, mikor kinek hizeleg, es mindekit kipofazik a hata mögött, raadasul nagyon kenyes. Mondjuk ha nekem azt mondta volna egy ilyen jelentektelen kis rifke, hogy kussoljak, hat mar barmilyen müsor ide oda, biztos legyalultam volna a francba. Hogy leosztotta mar Szandikat, hogy tiszteletlenül beszel a töle idösebbekkel. Ö mit csinal? A multkor elküldi minösithetetlen hangnembe Evat a pcsaba, most meg ez a " kussoljal " hat komolyan mondom, en mar levertem volna, annyira idegesit. Es akkor raadasul meg ranyomul az Oliverre. Mondjuk egyertelmü, hogy miert csinalja, fosik Evatol, tudja, hogy lazan kinn hagyna, ugyhogy most nyalizik az Olivernek, hatha ugymond beveszik a csapatba, es meg kicsit elösködhet odabenn, mert dolgozni a penzert az büdös a fajtajanak.
2011. febr. 1. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
en sem birom a csajt ..
2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugye,ugye..
2011. febr. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!