Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak nagyon nyomulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak nagyon nyomulós, idegesítő lányok?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valakinek nem esik le hogy nem kell a másiknak és tovább próbálkozik.
2011. aug. 11. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
tenyleg vannak :DDD
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Van egy-kettő belőlük, de azokat olyan jó szívatni, ha hülye, legalább én jól szórakozzak.
2011. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vannak sajnos

bár minden lány így gondolná mint te könnyebb lenne az életem :)

2011. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalatok ilyen lányokkal? :D
2011. aug. 11. 15:45
 5/9 anonim válasza:
a volt osztálytársnőim 4/5 az volt...
2011. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15:42-es vok

nekem a szomszéd utcában lakik két 15 éves kislány mind a 2en engem akarnak de nem értik meg h én nem akarok tőlük semmit már nagyon elegem van belőlük

21F

2011. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos vannak. nekem még egyhez se volt szerencsém
2011. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

UFÓK is biztos vannak. Sajnos egyikhez sem volt szerencsém. :)


Illetve de: pár éve a barátom csaja próbált rám mászni. Furcsa volt, de akkor sem jött volna be ha épp szabad, így meg különösen. Visszautasítottam, eltoltam magamtól, de megmondtam, hogy ez köztünk marad egyenlőre nem szólok. Megértette, nem nyomult tovább. Később szétmentek.

2011. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak

Osztálytársam mindent bevetett, hogy féltékennyé tegyen. Összejött valakivel, megdugatta magát egy haverommal és közben jött folyton kuncsorogni, hogy had szopizzon, tegye szét a lábát. Egyszerre volt szexi, röhejes és idegesítő.

2022. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!