Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon idegesítő...

Tényleg nagyon idegesítő mások számára ha egy lánynak nagyon vékony és magas hangja van?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is ilyen hangom van,és folyton ezzel piszkálnak,és már nagyon bánt :(
2010. jan. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, de én nem vagyok mérvadó, mert én nő vagyok. :)
2010. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít a magas hang. Főleg a magas hangú lányok nevetése. De nem jó szó az idegesít, inkább kellemetlen...

19/L

2010. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tudnék kezdeni vele valamit?
2010. jan. 13. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami nagyon zavaró, ha hangos is, akkor az élesebb tónusok még jobban felerösödnek - szokd meg, hogy lehetöleg halkan beszélsz - azért úgy, hogy még érthetö legyen, de ne hangos. Kis gyakorlással meg tudsz esetleg tanulni kicsit mélyebben beszélni.
2010. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az még nem olyan nagy baj, csak ha még nyávog is hozzá..meg visongat, idiótán nevet, meg úgy beszél mint egy liba. Változtatni nem hinném,hogy tudsz rajta. Ha szépen beszélsz, akkor szerintem kifejezetten aranyos is lehet, főleg ha illik is hozzád. (úgy értem,hogy én egy pici, vékonyka, aranyos arcú kislányos lánynak tudnám elképzelni, akinek még jól is állhat).
2010. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!