Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Helyesnek tartod hogy VV...

Helyesnek tartod hogy VV Szandika újabb esélyt kapott és hogy beszélhetett a barátja vele?

Figyelt kérdés
én szeretem Szandikát de ezt nem tartom igazságosnak! ezek után ugyanazt bármelyik villalakó megcsinálhatja hogy beszélhessen a hozzá legközelebb állóval utána pedig megígéri hogy viselkedik,teljesíti a feladatokat stb...
2011. febr. 4. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

hogy ki vagytok már ezen a témán.-.-"

és igen,örülök,hogy maradhat,mert egyik kedvencem.

2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Azzal, hogy nem akarta teljesíteni a feladatokat, nem veszélyeztetett senkit, pláne fizikailag, nem ártott másnak. Szerintem itt első körben megteszi egy ilyesféle szóbeli figyelmeztetés is.

Kár is lett volna érte!

2011. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is kedvelem!!!! a nők közül neki szurkolók!!! de én csak azt írtam hogy most ezt bármelyikük megcsinálhassa tudván hogy kap majd még egy esélyt és beszélhet a hozzá legközelebb álló személlyel...lehet hogy elértettétek a kérdést....vagy csak az a baj hogy írásba nem lehet a hangsúlyt érzékelni!
2011. febr. 4. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:

A villa lakók eleve bírnak beszélni meg találkozni a rokonokkal. Az egész csak egy megjáccott "szappanopera". Nem mondom hogy nincsenek valós helyzetek benne, de tudnod kell hogy nem azt csinalnak amit csak akarnak.

ha nem hiszed:

[link]

2011. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, sajnállak ha tényleg így gondolod rossz lehet neked.


Szerintem ez egy jó ráijesztés volt a villa lakókra hogy mostantól betartsák a szabályokat

2011. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom helyesnek, de nem örültem volna ha kizárják, hisz jó nem vesz részt sok feladatba, de most jól ráijesztettek és kész! :D
2011. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
milyen ráijesztés ? a videóban egyértelmüen kimondja hogy nemsikeredett valamelyik jelenet, és ujra kellett forgatni, aztán meg leállt a netes adás, a youtuberöl letöröltette az rtl a videot.. ezen mit lehet nem érteni?
2011. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mi lenne ha használnád az eszed is, és nem csak a megrendezésről fröcsögnél? A ráijesztést nem az ltalad belinkelt videóra írta, hanem erre a Szandikás szituációra.
2011. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is kedvelem Szandikát, jó hogy maradt, csak az RTL gerinctelen! Ha egyszer azt mondják, hogy kizárták, akkor mért csinálják vissza?

jahh, és kipróbáltam az F5-t, tényleg tudtam többször is szavazni, és tényleg más volt mindig a %, de durván ellentétes :O

2011. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!