Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mit tegyek ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit tegyek ha nagyon helyesnek találom a fogorvosomat?

Figyelt kérdés
Eddig még egyszer sem volt barátom, 18 leszek pár hónap múlva. A doki sem tűnik többnek 30-nál. Amikor feltette a fogszabályzómat, akkor is közel volt hozzám, kezem hozzáért többször is a lábához, meg mikor oldalra kellett döntenem a fejem a mellkasához - és nagyon jó érzés volt. És most is elönt a forróság, ahogy róla írok. Nem tudom nős-e vagy van-e barátnője, nagyon szeretnék megismerkedni vele. Hogyan tegyem? Esetleg arra is gondoltam, h. mikor majd megyek, akkor veszek neki ajándékot (a fogorvosomnak is vettem aki a fogaimat tette rendbe) és belecsúsztatom a telefonszámomat vagy nem tudom.
2011. szept. 8. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
* egészen a mellkasához dőltem (ezt akartam írni)
2011. szept. 8. 19:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na jó nem leszek szemét (első hozzászóló vagyok) 18 vagy Ő 30 nagy a korkülönbség...keress magadhoz illő fiút biztos hogy fogsz találni...
2011. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fúúú de kis huncut vagy. :D Volt már barátod amúgy?
2011. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá sokat:D
2011. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mintha én írtam volna, én is 18 voltam és nekem is a fogszabimmal foglalkozott. Ő akkor 24 vagy 25 volt, már nem emlékszem. Megkerestem fb-on, és bejelöltem, de nem jelölt vissza. Ennek ellenére, olyannyira bele voltam habarodva, hogy írtam neki üzit, hogy nagyon szimpatikus és szívesen venném, ha találkoznánk. Megköszönte, és nemet mondott. Többet szerencsére nem is láttam. Mikor visszamentem huzatásra, megtudtam, hogy már nem dolgozik ott.

Nagyon szerelmes voltam ám belé! Nekem se volt akkor még barátom soha, és ő olyan tökéletesnek tűnt.... oh...

Ez kb. 2 éve volt, ma már meg se ismerném.


Amúgy szerintem gyakran megesik, hogy a tapasztalatlan kis kamaszlány belezúg a fehérköpenyes helyes dokiba. Kihevered nyugi.

2011. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és h írtál neki fb-on?

mármint, h kedves doktor úr vagy simán letegezted?

2011. szept. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!