Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Béci mióta visszatért a...

VV Béci mióta visszatért a párbajról miért vált ilyen nagyképű, beképzelté?

Figyelt kérdés
Párbaj előtt is nagyképű,beképzelt volt,de most ez már túlzás!
2011. febr. 15. 09:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Jól teszi, ahogyan viselkedik! Ja és inkább nézem őket, mint Évát és Anikót, mindketten undorítóak és színésznők!
2011. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem volt nagyképű párbaj előtt. Nagyképű Alekosz, Éva és társai, Olivérről nem beszélve.

Most azért lett nagyképű, mert őt mindenki lenézte, hát most bekeményít ő is. Ha másnak lehet, neki miért nem?

2011. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyképű?Akkor azt nézzétek meg,hogy miként mondta Anikónak,hogy "ki a színésznő"?Igazi filmbe illő jelenet volt,még én is megdöbbentem,Anikó meg pláne.Béci,cinikusan,kárörvendően mosolygott,miközben ezt mondta,és látszott rajta,hogy tudatosan meg akarta bántani,az amúgy is gyenge idegállapotú lányt!
2011. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
41%

Semmi baj Béci viselkedésével. Sztem most látszik mennyire befolyásolta Oliver az embereket bent. Nem akartak vele összetűzésbe keveredni, így hogy kiment legalább többet láthatunk a többiekből is!

Még annyit hozzátennék, bár nem ez volt a kérdés, hogy Éva tegnapi viselkedése gyomorforgató volt! A női nem megszégyenítője! ..ezek után szoktam azt mondani, hogy van az a nő akit pofán kell verni!! Pedig elítélem az erőszakot!

2011. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Béci egyáltalán nem nagyképű, ha megfigyelitek általában halkan, lényegretörően, nem méregből össze-vissza szitkozódva kezeli a konfliktusokat a villában. Az, hogy most érzékelteti, hogy ő jött vissza a párbajról, az azoknak szól, akik őt le akarják járatni, gyengíteni akarják őt és a hozzá tartozókat mindenféle alattomos trükkel, beszólogatással. Igaza van, hogy jelzi azért nekik, hogy ezek a tények!
2011. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van nagyképű volt és az is maradt, csak most királynak érzi magát, mert nyert. Bízom benne, hogy ez csak pünkösdi királyság lesz. És persze most többet látunk abból is, hogy a kis hugicája hogy kavarja a dolgokat. Egy nőre ennyien ráugrani, az túlzás.
2011. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem nagyképű? Viccesek vagytok...
2011. febr. 15. 10:11
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem iszonyúan jó arc és olyan beszólásai vannak, hogy szétröhögöm magam. Egészséges önbizalma van, korántsem nagyképű!
2011. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is inkább jó fej, mint nagyképű!

Még meg is nyerhet,szerintem a végső döntőben is benne lesz!

Éva egy gusztustalan nő! Anikóval egyetemben!

2011. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Béci jól kezeli a konfliktusokat, ezzel egyet értek, de attól még beképzelt. És azért ne hibáztassuk már Olivért, hogy befolyásolta őket. Csak a gyenge jellemeket lehet elnyomni. Érdekes, hogy Éva, Szandi, Anikó, Laci, Béci eddig is vitáztak egymással, és Olivérrel is, de hol volt eddig Gigi, Jerzy, Gombi? Ők csak most nyíltak ki, hogy érzik az erősebb oldalon állnak.
2011. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!