Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Béci mióta visszatért a...

VV Béci mióta visszatért a párbajról miért vált ilyen nagyképű, beképzelté?

Figyelt kérdés
Párbaj előtt is nagyképű,beképzelt volt,de most ez már túlzás!
2011. febr. 15. 09:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Béci eddig is nagyképű volt, csak nem merte ennyire kiadni magát, mert nem tudhatta, hogy a nézők hogy reagálnák le. Most hogy visszament, jobban előjön az igazi énje. De hogy Giginek mitől lett ekkora pofája, azt nem tudom, mert igaz, hogy Béci a testvére, de azért az nem jelenti azt, hogy ezzel automatikusan ő is verne mindenkit párbajon...
2011. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Béci rapper múltja is közrejátszik a nagyképűségében(szakmabeli ártalom),és emiatt is nyerhetett,hiszen hatalmas a rajongótábora,és nagyon sok spanja van!Azt sem értem,hogy nézhették meg ilyen sokan ezt a klipet amiben közreműködik?: http://www.youtube.com/watch?v=C2aBnXfg4Cc
2011. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vagyok sem cigány, sem tini, de ha szavaztam volna, akkor is inkább Bécire. Mikor belenéztem a délutáni neked való műsorába, ott sem ilyen tipusú emberek álltak Béci pártján.
2011. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%
Aha kedves Béci fanok és ha szerintetek EDDIG Béci önmagát adta és nem taktikázott, akkor most mi ez, amit most mutat magából? Mert marhára nem olyan mint a párbaj előtt. Ennyire őszinte, és magát adja. Jaja.
2011. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

Nagyképű...kijött a cigányvér.

És tulajdonképpen ennyi!

2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
14:18 teljesen igazad van
2011. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Na, hazaértek az iskolából a lepontozó kiskamaszok.
2011. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%

Nem látom a kommentedet kedves kérdező, hogy szerinted ugyan mitől lenne nagyképű.

Légyszives fejtsd ki.

2011. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
51%

Béci a párbaj előtt is megmondta a véleményét, ha azt indokoltnak tartotta. Nem egyszer szállt vitába a többiekkel. A tévések most előtérbe helyezték őt, eddig csak Olivért láthattuk főleg a képernyőn. Eddig az volt bajotok vele, hogy nem szerepel, egyedül Oli csinálja a műsort, most hogy többet mutatják, egyfolytában csak a hibákat keresitek benne. Pedig Olivér viselkedését nehezen tudná még így is űberelni.

A gyerekkori múltja pedig egyáltalán nem érdekel, viszont annál inkább értékelem benne, ahogy most tud viselkedni. A fajgyűlölők írhatnak róla bármit, én annak hiszek, amit most látok. Ennek alapján pedig ő is van annyira tisztességes legalább, mint mondjuk Olivér, akiről szintén írtak a balhés múltjáról, és aki a villában sem bizonyította egyenes jellemét.

A cigányokról általában nekem is meg van a véleményem, de annál inkább becsülöm a kivételeket.

2011. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!