Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan a francból gondolja...

Honnan a francból gondolja azt mindenki hogy Béci annyira erős? Csak beképzelte magába mi meg elhittük.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint amikor meg mindenki azt mondogata hogy Jerzy a leggyengebb,aztan tessek.
2011. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van abban valami, amit megállapítottál, de nem értem, miért tesztek fel olyan kérdést, ami nem is kérdés, hanem csak magatoknak kreált lehetőség arra, hogy elmondjátok a véleményeteket.
2011. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alkesz éva ***** válasza:
69%
Biztos azért jutott eszébe mert Mr Perfect is ezt kérdezte Évától tegnap.
2011. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én végig erős karakternek tartottam, és most is annak tartom. Csak van, aki még nála is erősebb: és az minden bizonnyal Alekosz, akinek a fanjai már csak azért is küldték ezerrel az sms-t Jerzynek, hogy Béci kiessen, és Alekosz könnyebben nyerhesse meg a játékot.
2011. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem erről csak annyi a véleményem, hogy itt a végjátékban a nézők is elgondolkoznak azon, hogy ki érdemelné meg leginkább a főnyereményt, és nem azt nézik már, hogy ki a legszórakoztatóbb. Ez volt eddig is az össze szériában...a végén nem a jófej nyert, hanem aki ténylegesen megérdemelte nehéz sorsa miatt.
2011. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy 2 bárbajról visszament, méghozzá elég erősen, és nem is gyengének tartott játékos ellen. Szandikánál pl. mekkora felbojdulás volt, hogy kiessen Béci, Oli-Alekosz fanok is nyomatták Szandikát, mégis 40%-al kiesett. De úgy látszik mégsem volt olyan erős mint hittük.
2011. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Remelem Alekosz is Beci sorsara jut,vegulis o is ketszer parbajozott,raadasul gyenge ellenfelel.


Ez hogy ki az eros ki a gyenge a villalakok kezdtek el sorolni,ok allitottak fel maguk kozt a sorrendet.Ott Becit tartotak a legerosebbenek.

2011. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, elhittük, bár rühelltem ettől függetlenül.

Tegnap igazságosan döntöttek a nézők, és távozott a sz.ar xD

2011. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!