Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed Laciról?

Mi a véleményed Laciról?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek.
2011. febr. 19. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sok Lacit ismerek am
2011. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
36%

a legnormálisabb, legkulturáltabb ember a villába, nem csak a doktori címe miatt...

ha nem bánod írok még egy két szót a többiekről is

Alek: szerintem azzal h kacifántos mondatokat fogalmaz még nem lesz intelligens, szerintem egy vicc az ember, elhiszem h szórakoztató de pl. tegnap egyik szavát a másikkal vágta agyon, össze-vissza beszélt amikor a jerzyt oltotta, mindig másba szerelmes, 0 valódi érzelem...

Béci: egy normális csávónak tartottam az elején egészen addig amíg most a párbajról vissza nem jött, több unszimpatikus megmozdulása is volt, megrészegített ez a győzelem úgy gondolom, ha sikerül ezt kezelni akkor újra szerethető karaktere lesz a villának és a végső győzelemre is esélyes

Éva: egy idegbeteg, alkoholista láncdohányos hisztérikának tartom, alpári megnyilvánulásai "élményszámba" mennek (anyázás, köpködés), egyik pillanatba játsza a keményet h őt nem érdekli ő ilyen és ha utálják hát utálják, a következő pillanatba meg bőg h mér nem szereti senki...

Gombi: talán a legszerethetőbb karakter a villában azt gondolom, érzelmes, normális srác, neki adnám a győzelmet annak ellenére h nem olyan "szórakoztató" mint pl alek...


maradék meg nem érdekel:D

2011. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is ő a legnormálisabb. Remélem, hogy ő nyeri. )
2011. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Kb. ugyanaz, mint az előzőnek
2011. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyre jobban nevetségessé teszi magát, nagyot mondani azt tud de mást nem.

Meg ha Alekosz szólt volna neki akkor össze törte volna vagy mit mondott, hol van akkor az önfegyelem amit a harcművészetből tanult?

Most ha bárki szól neki nem tudja magát vissza fogni és össze veri?


És megint jött azzal hogy 4 nap alatt kikészíti Alekoszt idegileg.

Láttuk milyen jól végződött a pszichoterror mikor Zsófikát védték, kiakadt azon hogy Alekoszék hogy szelik a kenyeret.


Szóval nálam Laci napról napra lejjebb süllyed, neki is csak akkor nagy a szája mikor elvonul Béciékkel.

2011. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

18:44


Ja, ez végülis így elég korrekt.

2011. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Panda Péter ***** válasza:
szerintem egy végtelenül primitív fickó, egy tonnányi elfojtott agresszióval a pincében. arról meg, hogy intelligens és doktorija van... nem tudott két prímszámot mondani basszus. tuti valami büfészakon csinált ilyen kocsmadiplomát.
2011. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztonságtechnikai doktorátusa van, ha emlékezetem nem csal. Nem mintha védeni akarnám. Ez pont passzol a primitív agressziójához.
2011. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én a Fekete Lacira gondoltam. :) Az első a helyes válasz.
2011. febr. 19. 19:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocs, csak kíváncsi voltam, hány ember ugrik rá a kérdésre.
2011. febr. 19. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!