Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandika és Alekosz nincsenek...

Szandika és Alekosz nincsenek jóba?

Figyelt kérdés
Már 2-3 napja Szandika lett nekem az egyik legunszimpatikusabb személy. Most kiválasztáson azt mondta: Gombira szavazzanak 1000-rel, pedig nyíkván tudja, hogy Alekoszt fogja kihívni. Én azt hittem őjk jóba vannak. Szandika nagyon kétszínű...
2011. febr. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Meg milyen 1 undorítóan mosolygott amikor kihívta gombi Alekoszt, 1 szánalmas liba.
2011. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Szhandika otthagyta a 4est. Szánalmas liba, és nem a 4es miatt, hanem mert eddig eljátszotta Évának és Aleknak a nagy barátot, erre ugyanolyan kétszínű,napraforgó mint Anikó.

Szandika és Anikó most Éva és Alek ellen vannak.

2011. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem emlékeztek arra, hogy Anikó a riportszobában mondta még Oli kiesése előtt, hogy szétrobbantja a 4-est?! Most, hogy Oli kiesett, ami az ő kis "szerelmének" is köszönhető, Szandikát is magához szeretgette. Anikó nem veszett össze Béciékkel, szerintem ez is a taktika része! Én így látom, lehet nem így van. De Éva és Alekosz egy nagy nulla Olivér nélkül.
2011. febr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Héhéhéé, Szandikát állandóan kipofázz meg szidja Alekoz, de csak a háta mögött, akkor miért Szandika a szánalmas?!?! Hozzáteszem bírom Alekoszt, de...
2011. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!