Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az IQ teszt...

Mit gondoltok az IQ teszt eredményéről? VV

Figyelt kérdés

Én biztos voltam benne, hogy nem Aleknak lesz a legjobb. Ővé lett a 2. legrosszabb. Persze nem azt mondom, hogy ő buta lenne, de azok után , hogy ő butázta, h.ülyézte le Jerzyt ez így kínos. Pedig sok ember őt tartja a legokosabbnak, csak azért , mert tud idézgetni, és a filmek miatt választékosan is beszél. Mikor megkérdezték, hogy ki tudja mit jelent az intelligencia, akkor is neki állt valami szép egész mondatnak, pedig az sem jött be neki.

Jerzy a buta, mert nincs valami nagy szókincse, de hát ez még nem azt jelenti, hogy valaki nem értelmes ember. Gondoltam, hogy Laci lesz az 1., de Évát tippeltem 2.-nak, mondjuk Anikón sem lepődtem meg, mert ő a suli héten is jól teljesített.

Viszont az durva volt Évától, hogy mikor Jerzy mondta a saját eredményét, akkor beszólt neki, hogy azta ez biztos?


2011. márc. 6. 21:01
1 2
 1/16 Vadmeggy ***** válasza:
47%

Szerinted az IQ teszt megmondja, hogy ki mennyire intelligens? Az iq teszt bizonyos képpeségget tud mérni pl matematikai gondolkodás, asszociációs készség, de egy ember intelligenciáját nem tudja meghatározni.

Intelligenciát nem lehet tesztekkel megmérni.

2011. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát sejthető volt,hogy "buták" A Jerzsi és Szandika sik buták,Éva csalodás,Alexosnál sejthető volt,hogy csak müvelt - az egész ember 3 tételből áll.Béci megmagyarázta,hogy buta,Gigi nem magyarázta,de ő is az.Anikónak meglepő az eredménye.Laci Amit mutat,annál több a 105 ,de ha azt nézem,hogy mi az állása,akkor kevés.Mindezt ugy mondtam,hogy az enyém,akármikor töltöttem ilyen tesztet mindig 116 volt,de ez se jelent semmit,mert én különbözök az átlag ember viselkedésétől,ha ők mondanának rolam véleményt az lesujtó lenne és az is.
2011. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Thurston ***** válasza:
100%
Igazából ha jüól sejtem, akkor ez egy huszas szórású teszt volt, ami azt jelenti, hogy az eredmény pluszban és minuszban is tíz ponttal eltérhet. De egyébként aki végzett már hivatalos körülmények között ilyen tesztet, az tudja, hogy előtte egy csomó előkészítő feladat is van, hogy maga a teszt pontosabb eredményt hozzon. Ergo ez baromira nem volt reaális eredmény, ahogy azt szeritnem könnyű kitalálni bárkinek.
2011. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Thurston ***** válasza:
58%

".Laci Amit mutat,annál több a 105 ,de ha azt nézem,hogy mi az állása,akkor kevés."


Ja, ezt amúgy szépen mondtad.

2011. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annak alapján, hogy mennyien mondják Jerzyre, hogy buta, azt gondoltam, hogy az ő eredménye lesz a legrosszabb. Köszi a válaszokat. De amúgy ki lehet tölteni a vv honlapján ugyanazt a tesztet, amit ők töltöttek ki. Próbáljátok ki.
2011. márc. 6. 21:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Emberek egymás közt nem tudnak problémát kezelni,egyik embertől a másikhoz csapodnak.Talán a Béci és Alexos nem,de ők elszálltak maguktól.Lacinál nem egyszer a buta erőfitogtatás jön ki lehetséges fegyverként - ez butaságra val.Éva természetesnek tünik,de ha a tévénézőket szórakoztatja az jó a tévé nézőknek,viszont belegondoltatok,ha az Éva ilyen kint is,akkor inkább pup kell a hátamra mint ő.
2011. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x csináltam meg IQ tesztet, először 112 lett máskor meg 88. Most akkor hülye vagyok vagy nem vagyok hülye? Vagy elvesztettem az intelingenciámat a kettő között? Egy IQ teszt nem feltétlenül mondja meg hogy mennyire vagy inteligens. Függ attól hogy hogyan ülsz neki. Ha fáradt vagy vagy fáj a fejed stb biztos rosszabb lesz, mert nem tudsz figyelni se.

A villalakóknál szintén ezt bele kell számolni.


Tudtam hogy Alek nem a legjobb lesz, pedig ő a kedvencem. Én Évára és anikóra tippeltem volna.


Jerzy pedig nem buta, meg hülye meg stb, ezt nem tudom miért kell mindenkik hajtogatnia, már nagyon unom.


Amúgy szerintem jól teljesítettek, mind 90 fölött volt, szóval nekem semmi problémám az eredménnyel.

2011. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi elég gáz lett volna 90 alatt.Igazad van függ a pillanatnyi helyzettől.De ha azt akarod mondani,hogy ez nem mérvadó,akkor tévedsz.Az IQ teszt leginkább azt tükrözi,hogyan tudsz problémát kezelni,akár hirtelen is?Tudsz e rögtönözni? Itt a Való Világban sok a nyafogás,nem tudják mit kezdjenek magukkal,pontosan ezt tükrözte a teszt is.1 kérdés:Tetszik a Jerzsy? Bocsi,de sajna Ő tényleg az.
2011. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Szánalmas vagy T.!ha Évikéd lett volna az első,akkor nem lenne nagy szád?akkor helyeselnél!Laci volt a legjobb,nem kell ebben is a hibát keresni.Érdekes,ha Alek elől végzett vna,senki nem morogna,meg nem jönnétek azzal,h kitől mi várható.Nehéz belátni,h Évike meg Alek nem az első helyen vannak?ebből is a Lacit kell f.kázni?h.lye vagy te T.!ezt már sokan megmondták.meg voltál győződve,h Évád lesz az első,és most,h nem így alakult fröcskölsz!
2011. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hajrá Laci! Idézek: Ki volt az? ki volt az? Te voltál? Te voltál? Emlékszel? Én nem vagyok se Éva se semelyik párti.Csak azt mondtam,nem tuddják kezelni a helyzetüket és a 90 reális rájuk nézve,ennyit tudnak.
2011. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!