Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az IQ teszt...

Mit gondoltok az IQ teszt eredményéről? VV

Figyelt kérdés

Én biztos voltam benne, hogy nem Aleknak lesz a legjobb. Ővé lett a 2. legrosszabb. Persze nem azt mondom, hogy ő buta lenne, de azok után , hogy ő butázta, h.ülyézte le Jerzyt ez így kínos. Pedig sok ember őt tartja a legokosabbnak, csak azért , mert tud idézgetni, és a filmek miatt választékosan is beszél. Mikor megkérdezték, hogy ki tudja mit jelent az intelligencia, akkor is neki állt valami szép egész mondatnak, pedig az sem jött be neki.

Jerzy a buta, mert nincs valami nagy szókincse, de hát ez még nem azt jelenti, hogy valaki nem értelmes ember. Gondoltam, hogy Laci lesz az 1., de Évát tippeltem 2.-nak, mondjuk Anikón sem lepődtem meg, mert ő a suli héten is jól teljesített.

Viszont az durva volt Évától, hogy mikor Jerzy mondta a saját eredményét, akkor beszólt neki, hogy azta ez biztos?


2011. márc. 6. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez a teszt gagyi, már ne is haragudjatok.

Én kitöltöttem (4 üveg sör után) és 101 pontot értem el.

De rengeteg kérdésnél tudtam a jó választ, de annyira kevés volt az idő, hogy véletlen mellé nyomtam, mert féltem hogy lejár az idő (touchpad).

Igazi iq teszten x időd van az egészre, nem x idő egy kérdésre....

2011. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54!ha nekem írtál,csak szólok,h én nem neked írtam a kommentem!
2011. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy megy Alekosz vedese ezerrel,mert szar a teszt,keves az ido,bla bla la.

A lenyeg,ez egy feladat volt es Alekosz joval alabb teljseitett a vartnal,ezen nincs mit szepiteni.

2011. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Figyelem! Minden IQ teszt időre megy,hol ennyi,hol annyi és álltalába azt méri,hogyan és mennyi idő alatt tudsz egy adott helyzetbe reagálni,rögtönözni.Ki vetitve milyen a probléma megoldó képességed?A müveltségnek köze sincs hozzá.Pl:Mint mondtam Alexos 3 tételből áll,lehetett sejteni,hogy nem lesz jó az eredménye. 1 Pohár emelgetés,2 Más szavainak idézése,3 Kamerába önmagát nézegető semmit tevés.Laci meg ha nem tud valamit kezelni,agressziv lessz. A lányok,ha nem tudnak valamit kezelni,sirnak,kibeszélnek.Bocsesz,de Jerzy még beszélni se tud. Béci meg a saját álomvilágába van elszállva magától.Idézem,amit a tesztről mondott: "azt sem tudtam,mit csináljak" Nem tudom,ezeket csak én láttam,vagy lemaradtam valamiről???
2011. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A teszt nem volt könnyű. Én és a családom is megcsináltuk itthon, és lelombozó volt az eredmény, nem tett jót az önértékelésemnek. A számtanos kérdéseknél nekem nagyon kevés volt az idő, azokra még csak nem is tippeltem. Nyugodt körülmények között is idegesítő volt az idő rövidsége, a villalakókra pedig egyébként is nagyobb nyomás nehezedett a körülmények miatt.

Alkesz esetében én sokkal rosszabb eredményre számítottam, talán a tippjei jobban bejöttek a vártnál. Ha Éva így beszólt Jerzynek, azon nem csodálkozom, mert IQ teszt ide vagy oda, ő az egyik legböszmébb a lelki társa mellett, akik a nézők csak bizonyos rétegét tudják megtéveszteni az okosnak álcázott szövegeléssel.

2011. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pontosan erről beszélek.Az életbe is lehetnek váratlan helyzetek és lehet,hogy lemerevedsz.Látod ez jó példa.De mondok egy álltalánosat,amit sokan ismerhetnek: Nagyon sok filmbe van,hogy mondjuk valaki rátalál valakire,aki a földön fekszik (sérült,vagy halott) és ott áll,sikongat,másra figyel.A néző meg szinte beleordit a képernyőbe:Hivd már a mentőket!!! És a néző azt mondja de buta,egy barom,stb...Ez kisarkitoott szitu,de igy tudtam érzékeltetni miről van szó.Tehát,ha az életbe se tudsz váratlan helyzetet megoldani/= IQ teszt/=időre.
2011. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!