Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is kellene korhatá...

Szerintetek is kellene korhatár a csillag születik, és egyéb tehetségkutató műsorokba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
van korhatár 12. szerinted több kéne?
2011. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt mondták nincs.

A megasztárban sem volt.

2011. ápr. 2. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:

a csillag születikben nincs, mert az elején a kis srác 10 éves volt.

Szerintem nem kell korhatár. De amúgy ha te döntenél, akkor alsó és felső korhatárt is szabnál, és ha igen, akkor mennyi lenne?

2011. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja, én máshogy értettem :D


úgy korhatáros, hogy 12 éven aluliaknak nem ajánlott nézni...

mert a neten azt írják hogy korhatáros...

2011. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem az első a 12-es karikára gondolt. :)
2011. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aha értem:) De amúgy miért korhatáros egy tehetségkutató? Szerintem nincs benne semmi olyan, amit ne nézhetne 12 évnél fiatalabb gyerkőc. Vagy van? :D
2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én egy 16 év minimumot mindenképpen raknék.
2011. ápr. 2. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, hogy a szereplőknek kellene (nem a nézőknek), akkor én nem adnék minimumot, inkább maximumot. Nekem pl. semmi kedvem a sok nyugdíjas nénikét meg bácsikát nézegetni...
2011. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amire TV és zsűri elé jutnak, többszöri válogatáson esnek át. Csak a legjobbak és a legszánalmasabbak jutnak be, pont a nézők kedvéért (meg h a sztárzsűrit megkíméljék).

Korhatár nincs, mert a bénák úgyis kiszelektálódnak, viszont a nézettségnek jó, ha megmutatják, hogy nagyon fiatalok és nagyon idősek is megmutatták magukat.


A 12-es korhatárkarika meg... miért is ne kellene?

A szerkesztő felelőssége a besorolás. Ha a gyerek nem ért meg egy beszólást, neadjisten obszcénabbnak tűnő szöveg van egy dalban (akár idegennyelvűben) akkor már büntethetik a csatornát.

Lásd mondjuk volt a 3 srác akik ott valami farmer + fehér póló + fekete kalap kombóban táncoltak... Na, arra simán ráhúzza egy jó ügyvéd, hogy burkolt obszcén viselkedés. Viszont ha 12-es karika van, akkor ilyenért nem büntethetnek.(Nem láttam a műsort csak néha kapcsoltam oda, ezért nem is tudom a többit felidézni)

A TV2 bíróságon harcol az RTL klubbal, mivel a nézettségi versenyt sorra elbukja. Ez van, a felelősséget a 12es karikával elhárítja magáról a csatorna. Ez a lényege a karikázásnak, nem más.


Mutatok egy számot az RTL klubbal kapcsolatban:

Idén februárban naponta átlagosan csaknem 470 ezren látogatták a csatorna weboldalait több mint hárommilliós oldalletöltést generálva. Mindez nagy részben a piacvezető csatorna rendkívül sikeres műsorainak köszönhető, mivel az X-Faktor és a ValóVilág4 elindulásával jelentősen nőtt a látogatók száma.

2011. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Csillag születikbe nem kell korhatár, ott épp az a lényeg, hogy nincsenek határok, mindenki azt csinál, amit akar. Az X-faktorba annál inkább kell, az egy komolyabb műsor, nem kéne 15 éves mutáló kisfiúkkal elrontani. Nem is tették legutóbb, hálistennek.
2011. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!