Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett VV Ildi szerepe a...

Tetszett VV Ildi szerepe a Csillag születik műsorba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas volt
2011. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen , szánalmas volt


annyira hogy szinte már sajnáltam.

2011. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%
Egy kultúrbarbár.
2011. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szégyelltem már magam helyette kb.
2011. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt időm kimenni cigizni. Rettenetes egy ember.
2011. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csodás volt.

miért nem vágja már pofán a jó édes anyukája vagy apukája, hogy ne erőlködjön már, hanem maradjon nyugton. az én pofám ég helyette komolyan, hogy ekkora hülye.

2011. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő tényleg az új Kiszel Tünde. Azt hiszi magáról, hogy ő milyen kultúrált, művelt, ismert, sztár, közben röhög rajta mindenki. Valamilyen szinten sajnálnivaló, hogy ilyen ostoba és naív, de az ilyen embert nem tudom sajnálni.
2011. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is osztom a véleményeteket. Szánalmas. Elég röhejes volt, mikor abbahagyta, kb senki nem akart tapsolni, ő mondta, hogy "vége" :DD
2011. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez a nő eszméletlen..

Már a vv-ben is olyan volt hogy a fejem fogtam ha megszólalt,komolyan én szégyelltem magam helyette olyan megnyilvánulásai voltak. Hangoztatta az 'értékeit',ahelyett hogy megmutatta volna őket. Tegnap is mondott a produkció előtt valami olyasmit hogy ő képviselte a kultúrát a villában. Hát basszus,a pofám leszakad,a világháborúnak még csak az évszázadát sem találta el,miről beszél ez..?

És ahelyett hogy elásta volna magát jó mélyre a műsor után ő újabb műsorba jelentkezik..

Na meg hát a testvére,az se akármi. Őt nem mutatták az adásban?

Ilyen embereket basszus,agyam eldobom.

2011. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!