Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik műsorban...

A Csillag születik műsorban igazságosan mondott nemet a zsűri a tolókocsisnak? (nem jegyeztem meg a nevét! ) Nekem tetszett!

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
91%
Jó hangja van, ha komolyan gondolja az éneklést, akkor a Csillag születik stábja nélkül is sikeres lesz, sőt, jobban jár, ha nélkülük lesz sikeres.
2009. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim válasza:
66%
ebbe van vmi de akkor is mi volt az ok v mivanmá NEM ÉRTEM
2009. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
31%

Nem hallottam az okot, valamiért nem, de bejuttattak már olyant is, akinek a produkciója nekem nem tetszett.


De milyen ovis viselkedés volt már az, hogy egymás gombjait nyomogatták?

2009. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
77%
En bevettem volna(ha zsuri tag lettem volna)...lehet ,hogy sok embernek van nala jobb hangja ,de nekem tetszett a hangja...es nem azert ,mert tolokocsis!
2009. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
77%
a rúdtáncos nőt bezzeg tovább juttatták,meg azt az 5 csajt akik 10percig rángatóztak a színpadon,pedig én őket nem szívesen nézném...szerintem kérdésben a válasz,mert tolókocsis
2009. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
77%
Igazságtalannak tartom. De egyetértek az 1. válaszolóval.
2009. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is tetszett a hangja. Nem tudom miért nem juttatták tovább (vagyis hát elég nyilvánvaló, hogy azért, mert szegény tolószékes) de nem mondtak semmit, hogy miért nem.. Vannak olyan "produkciók" amik nekem sem tetszettek, de hát ízlések és pofonok. Tudjátok meg kell lenni az elegendő műsorszámnak, hogy futni tudjon..
2009. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
58%
Gondolkodjatok már! Ez nem az énekes produkciók műsora, hanem az érdekes, különleges!!! előadásoké. Az énekeseknek ott a megasztár. Pont az a lényeg, hogy nem mindennapi dolgokat mutassanak meg a szereplők. Jó, tudom, hogy más énekes is bekerült már, de azoknak messzemenően jobb hangjuk volt, mint a kerekesszékes pasinak. Azért, met mozgássérült, még nem kell beszavazni. Egyébként nagyon szépen beszéltek vele, bátorították, megköszönték, hogy el mert jönni.
2009. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
83%
21:33 - Ő pont ebben különleges, hogy nem a nyomorába süpped, hanem énekel, én láttam már nem egy ilyent, igaz, nem itt, de sikeres emberek. Tudod, az a rúdtáncos akármilyen tehetséges a hajlékonyságával, de itt az ő tehetsége most az volt, hogy a pasiknak el tudta tekerni a fejét, te láttad, hogy szinte levetkőztették a szemükkel? Szerintem ők képzeletben valahol már a hálószobában jártak, miközben nézték.
2009. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
21:33! Nincs meghatározva mivel kell készülniük az előadóknak!
2009. okt. 24. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!