Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted kamu volt a ValóVilá...

Szerinted kamu volt a ValóVilág Éva Gigi párbaj eredménye vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Nekem nagyon kamu gyanús volt a mai párbaj mivel még az elején vezetett a Gigi és az utolsó 30 percben mutattak egy állást ami alatt hirtelen zuhant 6%ot a Gigi szavazata, így mindenféle képpen kamu szavazást tartottak véleményem szerint. Mellesleg nem emlékszem hogy mondták volna, hogy a szavazatokat közjegyző hitelesíti.
2011. ápr. 3. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
KAMU
2011. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
amit tv ben van minden kamu.
2011. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen szavazás kamu, soha nem szavaztam ilyenekre, mert úgysem a néző dönti el.
2011. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kamu volt, előre megírt forgatókönyv alapján ment az egész. Reálisan Éva nyert volna kb. 60-65%-al. Az Rtl. mutatott az elején egy 49-51-es állást, hogy többen szavazzanak mert ugye mondjuk 65-35-nél nem jöttek volna úgy a szavazatok. Utána mutattak egy 45-55-öt, a képeket megmutatták hogy majd az Éva rajongók küldjenek még 2-3 sms-t, a következő mutatásnál 48-52 volt, hátha küldenek mégegyet, és a végén pedig 51-49-el visszaküldték. Sima logika, ezzel a forgatókönyvvel min. 3-szor annyian szavaztak mintha az elején megmutatták volna, hogy valakinek (Évának) 60-65%-a van.
2011. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
KAMU! nem csak az, hanem egyáltalán mért kell csak most megmutatni a képeket..? Nagyonfelb@sztam az agyamat rajta de már inkább hagyjuk is.. nem érdekel!
2011. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egész való világ kamu!
2011. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt gondolta hogy Éva áll 55%-on és mikor mutatták hogy nem akkor kezdtek rá ezerrel szavazni.
2011. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
hát 21:56 osnak igaza van, csak abban nem értek egyet, hogy norma esetben éva vezetett volna simán.. sőt. Senkinek nem kell az a kopos saju gec* alkoholista kurv@
2011. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Azért mutatták meg a nézőknek hogy ki vezetett, mert tudták hogy Évát többen szeretik, csak túl lazára vették a dolgot, és majdnem kiesett. Ez nem feltétlen volt bunda, bár lehetséges hogy nem volt tisztességes a többi kiesettel szemben, viszont ugyanannyi esélye volt Giginek nyerni mint Évának. Csak hát nem úgy alakult... :) Én nagyon örültem az eredménynek.
2011. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megmutatták az állást, ha Gigella lett volna alól akkor is így vélekednél? hát ember, ha megmutatták, ez van, a Gigi fanok is belehúzhattak volna a szavazásba, de nem tették, így visszament Éva, nincs ebben semmi bunda, semmi igazságtalanság, ugyanúgy lehetett volna szavazni a lópofira is
2011. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!