Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem érti meg a sok...

Miért nem érti meg a sok gyökér, hogy nem volt semmi csalás az Éva-Gigi párbajon?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem Évát, de nem volt csalás, A RÉGI VALÓ VILÁGOKBAN IS EZ VOLT, HOGY AMIKOR MÁR KEVESEN VOLTAK A VILLÁBAN MUTATTAK ELŐRE EREDMÉNYT!!!


Gigire is lehetett volna szavazni, a képek mutatása után!!


Éva honnan tudta hogy Gigi vezetett? Mert talán nem olyan hülye mint ti? Megfordult az eredmény a kijelzőn, nem? akkor logikus hogy előtte Gigi vezetett.


2011. ápr. 4. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg anyád a gyökér !
2011. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Minek kell linkekkel bombázni minket? Ha valami anonim arc ezt írta, akkor az úgy is van, vagy mi? Mindenféle baromságot lehet olvasni a neten, én olyan szöveggel is találkoztam már, hogy Gigi és Béci fog bentmaradni utoljára, és közülük kerül ki a győztes (ez nyilván f*szság, mivel most esett ki Gigi).

Amúgy én sem vagyok "Éva-drukker", nem is nézem rendszeresen a VV-t, de azért vágom, hogy ki milyen személyiség. Mellesleg én is arra gondoltam, hogy a fantomképek és a hozzájuk tartozó százalék alapján következtette ki, hogy Gigi vezetett - logikus. Lehet, hogy ti nem bírjátok Évát, de ettől még nem kéne egyből csalásra gyanakodni.

És most mehet a lepontozás.

2011. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Alek beszéde ütős volt,ennek köszönhető hogy Éva nyert:D

Akik ezért frusztrációból lepontoznak,azoknak jó szórakozást kívánok:P

2011. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Itt a bizonyíték a csalásra :


"21:02-kor a csatorna kétségbeesett lépésre szánja el magát, amire még soha nem volt példa. Megmutatják a nézőknek az eredményt. Egyértelműen azért, hogy az ekkor még megfordítható eredményt… nos megfordíthassák."


[link] "


Ez mire bizonyíték? Megmutatták a fotot, ez mióta csalás? Csak buzdították az embereket a szavazásra, hogy mozgósítsák magukat, ha az áll vesztésre, akit vissza akarnának juttatni. Ez nem csalás.

2011. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az eddigi párbajokon miért nem buzdítottak így?
2011. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A régi VV-kbe is mikor kevesen voltak már mutattak a párbajon képet is,h ki hogy áll.


Egyébként meg (ne kövezzetek meg érte,mert nem 100%),én ugy emlékszem h Éva mikor mesélte h Gigi vezetett 10%al,mintha azt mondta volna h az egy Gigi drukker szájáról olvasta le h mennyivel vezet a Gigi

2011. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!