Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Lacinak komoly cége,...

VV Lacinak komoly cége, egzisztenciája van (volt) idekint, nem gondolja, hogy a VV-ben totál lejáratja magát, és nagyobb kára lesz belőle, mint haszna?

Figyelt kérdés

A többiek lehet átmeneti népszerűséget kapnak, vagy feltörnek, de Laci??? Valami testőri cége van, vagy mi? Ezek után, amit a VV-ben nyújt, mutat magából, ki akarna vele dolgozni? Szerintem nagyon nevetségessé teszi magát.


Biztos van akik szeretik őt, de a nagy többség szemében nevetséges, és azok akik esetleg a szolgáltatásait igénybe vennék, biztos nem egy valóságshow-ban ugrándozó, üvöltöző, ráadásul sunyiskodó embert választanak.


Szerintetek?


2011. ápr. 5. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Volt erről valami régen a Blikkben. Címlapon Laci egy szál alsógatyában és valami ilyesmit írtak, amit te is kapiskálsz.
2011. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
szerintem is. amit tegnap mondott az kész ostobaság.simán kiesne.
2011. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Ennek a faszinak csak az a szerencséje,hogy eddig még nem volt kiválasztott,meg még senki sem hívta ki,mert 20%-al kint maradna mindenkivel szemben.Ő meg azt hiszi,hogy Ő a favorit!Mikor felhúzott orral fenyeget valakit,akkor kész vagyok tőle,szakadok a röhögéstől.A katona héten is miyen puha p.cs volt már,kis puhány,senkiházi,még a csajok is sokkal keményebbek voltak tőle,pedig állítólag kemény katona volt!
2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
tényleg kész röhej az ember :S sunyi is,meg puhány is, de papolni tud a becsületről meg apám@áról, biztos hogy első párbaján kiesne
2011. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is. Elég sokat rontott a renoméján azzal, ahogy viselkedik a villában. Nekem nem szimpatikus, igenis sunyi, mindenkit csak a háta mögött mer kibeszélni, ehhez lépest szépen ellavíroz a döntőig nulla teljesítménnyel. Egész nap csak ül és eszik. És néhány megnyilatkozásából látszik, mennyire buta. Csak keménykedni tud.
2011. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Egyszerű az ok, nem kell keresni, még a villába való beköltözése előtt személyesen nyilatkozta amikor megkérdezték tőle, hogy miért szertne villa-lakó lenni.


Jogászként, pszichológia tanulmányt, esszét akar írni, és könyvben megjelentettni, a POLGÁRI társadalom (nem Hiv. védelmi szervek tagja) bármilyen kényszerből, a külvilágtól elszigetelt, összzárt, emberek morális, és viselkedés romboló hatásáról.

2011. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez az ember számomra egy vicc! Csak lejáratja a tényleg kemény katonákat....
2011. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

utolsó: jah akkor értem, ha ezt mondta. más kérdés, hogy kiváncsi lesz-e valaki az ő véleményére, mert, akárhogy is de nevetségessé tette magát, és én pl egy olyan ember véleményére nem vagyok kiváncsi, aki számomra 5 hónapig egy 0.

és félreértés ne essék, nem azt várom, hogy vezsekedjen, köpködjön st, de a hit és becsület, harc meg edzés... ezek csak kijönnek a száján, de semmit nem csinál.

2011. ápr. 5. 10:46
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Annyira szeretlek titeket, kommentelők!!:-))Én is utálom ezt a nagy hájas, undorító meztelencsigát, de eddig szinte mindenhol csak azt olvastam itt, hogy védelmezték.Egy nagy kamu sz@r az egész ember, ráadásul undorító, ahogy kinéz és ahogy viselkedik!!!!!A kérdésre amúgy nem tudok válaszolni, mert számomra is érthetetlen, hogy egy embert, aki ennyi mindent elért(ha igaz egyáltalán) hogy lehetett rávenni, hogy jelentkezzen a VVbe!De csak az lehet rá a magyarázat, hogy síkhülye!Amúgy meg azt mondta, hogy ő aludni meg pihenni ment be a villába...ja, meg zabálni, mert sz@rt kavarni, meg kétszínűsködni!!!
2011. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

"Jogászként, pszichológia tanulmányt, esszét akar írni, és könyvben megjelentettni, a POLGÁRI társadalom (nem Hiv. védelmi szervek tagja) bármilyen kényszerből, a külvilágtól elszigetelt, összzárt, emberek morális, és viselkedés romboló hatásáról."


Szemléltethetné a dolgokat a saját viselkedéséből vett példákkal is...ja, és miután befejezte a könyvét, írhatna egy esszét a mérhetetlen zabálás romboló hatásairól is(már plusz 20 kg-nál tart, amióta a villában van.Hát legalább ebben első.)

2011. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!