Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor VV Ildi próbált vicces...

Mikor VV Ildi próbált vicces lenni, aztán senki nem röhögött rajta, csak lestek fapofával, az komoly volt mi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szakadtam itthon az a nagy csend ááá bár én sem tudom mit akart Ildi ezzel csak kiabált :D szégyen
2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én se tudom mit akart ezzel, sehol nem volt benne poén. hú de gáz volt, én biztos kifutottam volna a világból. bár ki se álltam volna ezzel, amivel ő.
2011. jan. 9. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én rég nevettem már ennyire hogy már fájt a hasam a röhögéstől!:)))))))))))) Mármint a többiek reakcióján nevettem nem a "poénon" mert az maga volt a katasztrófa!!
2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
én is röhögtem,az Ildi szánalmas volt.
2011. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szánalmas szó már nem kifejezés erre a nőre.
2011. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nevetséges volt a produkció, de Ildi legalább nem akkora tahó, mint Évike és társai. Az sokkal szánalmasabb, hogy így megaláznak egy embert.
2011. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is gáz volt, de a múltkori rap is nagyon....
2011. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a többiek reakcióin tudtam röhögni, semmint Ildi előadásán. Valóban szánalmas a nő, de még mindig inkább ő, mint Éva!
2011. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!