Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A szutykos Éva mosogatni...

A szutykos Éva mosogatni kényszerül a villában?

Figyelt kérdés
Ebben bíztam, hogy végre meghagyják neki ezt a jó kis feladatot. Elvégre van ideje, addig sem kell a többieket ócsárolni lelki társával karöltve.
2011. ápr. 5. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Fingott ma má valamellik?
2011. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egész biztosan, csak nem közvetítették.
2011. ápr. 5. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen, mosogatni kényszerült. Viszont most bizonyosodott be, hogy nem csak ő a szutykos, hanem azok is, akik idáig precíznek mutatták magukat. Gondolok itt Lacira és Bécire. Ugyanis ha valaki valóban igényes a tisztaságra, rendre, akkor nem hagyja ott két napig a kajamaradékát, a mosatlanját. Egy igényes ember reggel eldönti, hogy majd most megmutatom neki!, csak azért sem mosogatok el!, mosogasson csak el ő!. Délben még elnézi a mosatlanokat, a kupit, de max este már tutira megcsinálja. Nem birja tovább elviselni a mocskot. De ők nem csinálták meg két napon keresztül sem! Na, akkor mennyire is zavarja őket a kupi? Nagyon, egészen addig, amíg egy tv-ben vetített valóságshowban szerepelnek, és el akarják játszani a pozitív szereplőt.
2011. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az előző jó nagy baromságokat beszél.
2011. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nagyon is jót mondott. Ez így van, én is tapasztaltam magamon. Eddig is szinte csak a Gigit láttam mosogatni. Ő volt az, aki tényleg inkább megcsinálta, minthogy a mocsokban éljen, a többinek csak a szája volt nagy. Miért csak az Évát hoztad fel? Jerzyt láttad már mosogatni? Vagy Anikót? Azért nem mindent csak és kizárólag az Évának lehet felróni!
2011. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nagy rendmániás vagyok!De,ha én lennék Béciék helyében,én is kibírnám,h nem csinálnám meg pl.a mosogatást.Egy idő után megunja az ember,és erőt vesz magán,h nehogy már csak én csináljam.J.többször mosogatott G.vel,Anikót meg többször mutatták,ahogy teriget,p.szívózik,szintúgy Lacit és Bécit is.Éva meg nem azért csinálta meg,mert zavarta,úgyhogy ennyi.Jah,hát ő ilyen.pf!
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel számomra csak azt bizonyították be a villalakók, hogy nem csak Éva az igénytelen, hanem a többi is. Direkt ott hagyták...Éva legalább megcsinálta, hogy ne legyen konfliktus.
2011. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a rendetlenseget de Laci es Beci helyeben en is otthagytam volna a szutykot.Beci jol mondta moss egy egy poharat hogy tudjal inni es kesz.Nem az a gond hogy Gigi elpakolt hanem az hogy aztan a fejehez vagtak hogy mast sem tud csak takaritani.

Ja es most Eva nagylelkuen elmosogatott,ideje is volt de ha mar igy belelendult akkor az agya korul is eltakarithatna hogy ne eljen ugy mint egy diszno.

2011. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Évike Gigit folyamatosan áztatta a kameráknak (ezáltal a sok hülye néző szájába is rágva), hogy mást sem tud, csak takarítani. Mert ugye megcsinálná ő is, csak mire nekiállna, már SAJNOS Gigi rendet rakott. Hát most végre megmutathatja, hogy milyen házias, tiszta, rendes nő. Kár, hogy a már csak hetei vannak erre. Remélem, hogy a fiúk - akik egyébként eddig is sokkal többet tettek a konyhában - ezentúl is vissza tudják fogni magukat e téren, és hagyják végre dolgozni a kis házitündért. Én sem szeretem magam körül a kupit, de Gigi helyében én már rég hagytam volna a másik két-három hölgyikét is érvényesülni a konyhában, hogy végre bizonyíthassanak. Takarítás közben is lehet "szórakoztató" dumával etetni a nézőket, bár Alkesz már megmagyarázta azt is, hogy az operatőrök jobban kedvelik, ha a szereplő keveset mozog a felvétel alatt. Talán ezért is szeretnek Évikével egy helyben üldögélve előadni a nézők felé ellenfeleiket lejárató, ócsároló dumájukat. Talán emiatt nem mozgatja Alkesz a fejét oldalirányban, hanem csak előre-hátra rázza a nyomaték kedvéért.
2011. ápr. 6. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy irod! ...rakenyszerul


Eva-Alek taktika..., mosogatassal lezarva:

[link]

2011. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!