Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki osztja a véleményemet a...

Ki osztja a véleményemet a való világgal kapcsolatban, hogy Béci rosszul döntött, így nem is nyerheti meg a VV-t?

Figyelt kérdés
Szerintem Béci rosszul döntött, ha nyerni akart, mert a véleményem szerint így fognak lejátszódni a dolgok: Béci kinn hagyja Jerzyt (sajnos), utána Éva párbajozik Anikóval, Éva kinn marad, így a döntőben lesz: Alekosz, Béci, Anikó, tehát nem fognak megoszlani Alekosz és Éva között a szavazatok, ahogy azt Béci gondolta. Ha Anikót hívta volna ki, Béci őt is kinn hagyta volna, utána Éva Jerzyvel párbajozott volna, ahol Éva nyert volna, úgy a döntöben Alekosz, Éva és Béci lettek volna, és ebben az esetben remélhette volna Béci, hogy megoszlanak kettejük közt a szavazatok, de így már egyáltalán nem biztos, hogy Béci nyeri. Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban?
2011. ápr. 14. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy Béci idióta, mert ahogy te is leírtad, bedől a taktikája, saját magának csinált ezzel rosszat.
2011. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megnyerheti.

A szavazatok eloszlasa anyira nem erdekes mert igaz 3mennek a dontobe de a 3ik rogton a finale elejen kiesik,es utanna mar csak kettore lehet szavazni,nem ugy van hogy az adas vegeig szavaznak mind a 3ra.

2011. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy ma 9.11-kor pontosan ezt válaszoltam egy kérdésre. Úgyhogy ez az ÉN véleményem, és te osztod (11.46-kor).


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12:46-os bocs de nem olvastam ezt a kérdést, én a saját fejemben játszottam le a dolgot meg azok alapján amiket Béci mondott (ő mondta azt a szavazatok megoszlásos dolgot) de örülök h egyet értünk
2011. ápr. 14. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán abban döntött rosszul,hogy a jószerencsére bízza a végjátékot.Azt vártam tőle hogy Alekoszt viszi ki,mert ha egy férfi akar valamit akkor tesz is azért hogy elérje a célt,és nem a véletlenre bízza.

Így hogy mindketten finalisták lesznek,már semmi sem rajtuk múlik mert nincs igazi párbaj,onnantól kezdve csak hazárdírozás,mint a rulettasztalnál,fekete vagy piros,páros vagy páratlan.

2011. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!