Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki volt az az értelmes aki...

Ki volt az az értelmes aki ilyen levelet küldött be VV Évának? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

arra a 40 éves púderesre gondolok.szánalmas-.-

Szegény Éva!:( Most megsajnáltam!

Véleményed?


2011. ápr. 15. 19:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ez az!Én is küldenék be valami szépet Anikónak...mondjuk nem ő tehet róla...na mindegy: D amugy szerintem több 1000 db levél közül válogatják ki a jobbakat,amikben van valami bántó és "izgalmasabb" a tartalma.Nagyon szánalmas volt attól az embertől és elbújhat így névtelenül a föld alá,mert gondolom ezt a szemébe így nem tudja megmondani...-.-
2011. ápr. 15. 19:28
 12/33 anonim ***** válasza:
49%

Az nem levél volt, hanem a blikkben küldenek be nekik sms-eket. Naponta változik, hogy mikor kinek küldik be a szerkesztők a feketelevest. Azt hiszem kedden láttam online, hogy Anikónak ment folyamatosan egymás után a csupa rossz ,lehúzó sms.

Csak szólok, hogy ne levelet írj, mert azt nem kapják meg. Ezek sms-ek voltak.

2011. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
jaj,igen tudom mondták is.Majd megpróbálok küldeni:D köszi
2011. ápr. 15. 19:34
 14/33 alkesz éva ***** válasza:
43%
Jól tette aki írta,nem kell mindig Évának nyalni
2011. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
most vonatkoztassunk el attól hog yki utálja évát és ki nem, de ilyet nem illik írni egy nőnek, aki ezt írta neki egy hatalmas tapló bunkó, gondolom Béci-Gigi fan, hát gratulálok, ismtét értelmi szint mutatkozott meg.
2011. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Miért gondolod, hogy aki ilyet ír Évának az Gigi-Bécista?

Szerintem teljesen világos volt, hogy Anikót szereti az sms író.

Ne haragudj, de ez már kicsit paranoiának tűnik.

2011. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
szerintem igaza van . nem illik ilyet írni egy nőnek . biztos vagyok benne , hogy én is kiborultam volna .
2011. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Tényleg el kell tekinteni és nem lényeg,hogy kinek ki a jó kinek ki tetszik és kinek ki a kedvence.NEM LÉNYEG.

A lényeg,hogy hogy lehet valakinek ekkora az arca,hogy ilyet írjon...hihetetlen-.- Én is kiborultam volna az biztos.Aki nem szereti Évát jó,nem szereti,de akkor sem kellene ilyeneket csinálnia.Magát minősíti és úgy gondolom,hogy itt is ti többségben Évát véditek,vagyis átérzitek az ő szituját:) Biztos jól esne neki.Csak ugye ezt nem tudja,hogy mi hogyan is gondoljuk:( Remélem találkozok egyszer vele :D

2011. ápr. 15. 20:03
 19/33 anonim ***** válasza:
70%
Most ne hogy már Anikó legyen a hibás ezért is h Évának ezt írták -.-"" am meg igaza volt annak aki ezt írta:DxD
2011. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Mondom,hogy nem Anikó tehet róla:) *írom

Már nem is írok semmit mert már kiforgatjátok a szavaimat:D Grt!;)

Oké,elfogadom a véleményed.Ilyen is kell hogy legyen!

2011. ápr. 15. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!