Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki volt az az értelmes aki...

Ki volt az az értelmes aki ilyen levelet küldött be VV Évának? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

arra a 40 éves púderesre gondolok.szánalmas-.-

Szegény Éva!:( Most megsajnáltam!

Véleményed?


2011. ápr. 15. 19:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Valaki leírná,hogy miről van szó?Mit írtak Évának?
2011. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

kaptak a villalakók SMS-eket,amiket Éva olvasott fel.

Valami olyasmi állt benne,hogy Éva púder nélkül úgy néz ki mint egy 40 éves és hogy Anikó sokkal szebb.

Ez volt a lényege és Évának rosszul esett nagyon,kiborult,sírt....:S

2011. ápr. 15. 21:14
 23/33 anonim ***** válasza:
94%

Ez meg mindig fiyfene ahhoz kepest amit o szokott mondogatni a villatarsaira.Most nem ideznem ha nem baj.

Zarojelben azert hadd jegyezzem meg hogy akinek kissebsegi komlexusa plusz panikbetegsege van,mi a francnak mutogatja magat orszag vilag elott?

Sajnos en nem tudtam sajnalni kicsit sem.

2011. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%
Az Én apám nem nagyon szokta nézni a VV-t,csak néha belenéz.Amikor meglátta az Évát,akkor le volt döbbenve,hogy 28 éves,kikerekedett szemekkel kérdezte,hogy "ez a nőőőőő 28 éves?Jó isten,azt hittem,van vagy 40."
2011. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
aki elkezd ország világ előtt ordibálni, hogy csúnya vagyok, ocsmány vagyok, utálom magam, az nem normális. nem csak szép emberek nézik a műsort, és vannak akiket a külsejük komolyan hátráltat a boldogulásban. ők éva szerint ocsmányak és sírniuk kéne.
2011. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
éva olyan mint az a csaj a Hetedik c. filmből, aki öngyilkos lett mert nem lehetett szép többé.
2011. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%
Miért,eddig az volt?
2011. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 kokakólalájt ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkóság volt, de én Éva reakcióját is enyhén túlzásnak éreztem.
2011. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bunkóság volt, de megérdemelte. Aki mindig mondogatja, hogy csúnya vagyok, majd 12 évesen szépségversenyt nyert, szánalom. Ő sem különb, mint aki az sms-t írta, elég botrányosan viselkedik, kár, hogy ezt nem látják az Éva fanok!

Tényleg többnek néz ki, ez van! Amúgy nem csúnya nő, csak azzá teszi ahogyan viselkedik és sajnáltatja magát!


27/N

2011. ápr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 gfero ***** válasza:
100%
Évának a reakcióját egy színpadi alkotásnak ítélem meg nem hiszem hogy annyira őszinte volt a kiakadása
2011. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!