Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meglepett a tegnapi párbaj....

Meglepett a tegnapi párbaj. Most vagy ennyire utálják Bécit, vagy Jerzy ilyen erős?

Figyelt kérdés

Az elején nagyon magasan Béci vezetett. Miután leadták azt a videót ahol Jerzy Évával beszélgetett a kiválasztásról, megfordult az arány.

Pedig biztos voltam benn h Béci fog vissza menni. Ezek után már abba se vagyok biztos h Alek nyeri meg.


2011. ápr. 18. 10:54
1 2
 1/11 Thurston ***** válasza:
66%
Bécit tutira többen szeretik és jobban. Viszont most elősözör párbajozott olyannal, aki egyáltalán nem vált ki szélsőséges érzelmeket, ezért itt többen szavaztak azok is, akik tényleg csak Bécit utálják. Szerintem erről van szó.
2011. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:
100%
Bár én el tudom képzelni azt, hogy Béci akármelyik előző párbajáról is kiesett volna, de legalábbis kisebb aránnyal nyert volna, ha már akkor is látjuk az eredményeket.
2011. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Jerzy rajongói kiegészültek az Alekosz és Éva fanokkal, na és azokkal, akik nem szeretik a Bécit.

Az RTL pedig meg akarta cáfolni azt a pletykát, hogy előre meg van írva a forgatókönyv...

Mondjuk, érdekes, hogy megfordult az állás 30 perc alatt, aztán végig tartotta azt az arányt :D

Jerzy nem erős, ezt majd a következő párbajon vagy a döntőben meglátjátok, amikor csak a 'sajátjai' fognak szavazni rá... :D

És a Gigi szerelem is nagy kamu, ez abból is látszott, h mindjárt a bátyja nyakába ugrott és csak később a szerelme nyakába, milyen volt ez már?? :D

2011. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az is közrejátszott, hogy Alekosz mondta a kortársbeszédet :D
2011. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Thurston ***** válasza:
100%

"És a Gigi szerelem is nagy kamu, ez abból is látszott, h mindjárt a bátyja nyakába ugrott és csak később a szerelme nyakába, milyen volt ez már?? :D"


Ez szerintem még annyira nem is érdekes, de az igen, hogy Jerzyre alig nézett rá, meg egyfolytában Béci felé hajlongott, míg amikor Jerzy próbálta maga felé húzni, éppenhogy csak a fejét döntötte el a válla felé. Szóval ja, eddig csak gondoltam, hogy talán kamu a dolog, de most már biztosnak vélem.

2011. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is meglepett, én úgy 70-30-as arányra számítottam Béci javára, de örülök, hogy így alakult. Amúgy Jerzy szerintem nem olyan erős, viszont annyira nem is gyenge, mint amilyennek el vlt könyvelve. Már írták előttem is, és egyetértek azzal, hogy Jerzy elég pozitív személy, nem olyan, akit a nézők egyik fele utál, a másik meg szereti, hanem inkább szerethető, vagy rosszabb esetben is csak semleges. Tehát Bécire azért nem érkezett szavazat, mert Jerzyt utálják, és kinn akarják látni, viszont ez a fordított esetben nem mondható el. Bécire csak az szavazott, aki szereti, de Jerzyre az is aki Bécit utálja. és ez sokat számít.

Az sem mindegy, hogy fényképekkel is mutatták a szavazás állását. Ha korábban is megtették volna, lehet, hogy azok a párbajok is más kimenetelüek lettek volna.

Az utolsó mondatodról meg annyit, hogy én régóta biztos vagyok abban, hogy nem Alek nyer a végén. Majd kiderül, csak általában sosem az nyer, akiről már a játék közepétől azt gondolják, hogy a legnagyobb esélyes. Számomra pont emiatt nem lett az.

2011. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Lehet hogy kamu a szerelem,de azt eszrevetetek hogy Jerzy eszre se vette hogy Gigi nincs a nezoteren?Akkor kezdett erdeklodni hogy hol van miutan beci rakerdezett.


Az hogy a tesojat olelte at eloszor....en is ezt tettem volna meg szerintem joparan.Egy 2honapos szerelem es testver kozott oriasi a kulombseg.

2011. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az egész meg van írva!Béci sokkal jobb,mint ez az unalmas Jerzy gyerek!Én sem vagyok már biztos Alek győzelmében,talán Anikó lesz a nyertes!Egyébként Béci többre viszi majd mint a többiek!Hallunk még felőle!
2011. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy a Jerzy ment vissza! De szerintem sem ilyen erős, hanem ennyien voltak Béci ellen! Tehát ez nem Jerzy mellett szólt hanem Béci ellen!Még érhetnek meglepetések! :)

A Jerzy - Gigi szerelemről annyit, hogy szerintem is csak kamu! Amúgy ha én lettem volna a Gigi helyében és tényleg szerelmes vagyok, akkor mivel a Jerzy előtt mentem el a tesómhoz, akkor adok egy puszit a kedvesemnek, aztán átölelem a tesómat! Ha fordítva álltak volna, akkor persze hogy először tesó aztán szerelmem!De hát minden ember más!

2011. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Béci elérte azt a gyűlölet faktort,hogy mindegy ki nyeri meg,csak ne ő.Azt a kamu vergődést,amit a belevalóban csinált.Hát még ha megtudja,hogy ő a leggyűlöltebb villalakó.

Erzsivel nincs baj,jóravaló gyerek és ő az egyetlen a villában,akit nem tudott manipulálni Anikó.

Szóval annyira mégsem buta,mert az első pillanattól látta,hogy Anikó a legkeményebb manipulátor.

Csak az kár,hogy keveredett a lófejűvel.

2011. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!