Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Mi a véleményed arról,...

VV: Mi a véleményed arról, hogy Anikó most osztja az észt Jerzynek, holott mikor Éva leköpte ő is ott volt, valamint most játsza hogy mennyire rossz hogy kiesett Béci, pedig régen hogy mocskolta. Anikó mire föl szól be bárkinek is?

Figyelt kérdés
egyik percben imádja Bécit másik percben legszívesebben agyonütné. Ugyanígy van Alekosszal is... meg Évával... Jerzyt is egy kis nyominak tartja, de most nyal neki.
2011. ápr. 18. 21:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mert ezzel próbálja kompenzálni amit többen is mondtak, hogy ö a béna stb.. Csak duma duma, mert ha nem dumálni mi lenne? Akkor ugye felszínre kerülne az "igazság".
2011. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem Aniko nem nyal Jerzynek,amit mondott neki azzal en is egyetertek.Olyan emberekben bizik meg Jerzy akik egy nagy 0 tartjak.


Itt egy valaki nyal de az nagyon,O pedig Eva.

2011. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
bmeg de nem tudnak egyesek az Éva uitálatuktól eltekinteni már. szerintetek mi az ha nem nyalás, hogy magyaráz jkerzynek hogy ne változz meg m aradj ilkyen, meg hogy évával ne legyen jóban meg alekkal, akkor vele legyen jóban? ugyanúgy mocskolta jerzyt mint éva, meg alekosz. anikó semmivel sem jobb mint éva, sőt néha rosszabb... undorító nő, akinek ez szimpatikus az emberi hulladék.
2011. ápr. 19. 09:08
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elfogaldni mas emberek velemenyet akkor ne tegyel fel kerdest,foleg nem ugy hogy mi a velemenyed.


Arrol karattyolsz hogy nem tudnak az emberek eltekinteni Eva utalattol.te kulomb vagy?utalod Anikot,amivel nincs baj,csak kerlek ne nevezd azokat az embereket hulladeknak akik nem ertenek veled egyett.

2011. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
Bár Anikónak is voltak hülyeségei, mégis csak ő az egyetlen, már, aki valamit érő ember a villában. A másik háromnál ellenszenvesebb kevés akad.
2011. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 bumbi02 ***** válasza:
a villában vannak valamit érő emberek? ez nekem új.
2011. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát kérdező te se láttál még embert nyalizni a másiknak,mert amit te felsoroltál Anikó ellen, az jó tanács volt tőle Jerzy felé. Igenis maradjon olyan amilyen volt, mert az tuti, hogy sokaknak nem szimpatikus az, hogy ha most azokkal lesz öri bari, akik a Bécivel való párbajig csak annyit tudtak róla mondani ha szóba került, hogy gyagyás.

Mindig is éreztem azt, hogy akik szeretik Évát azoknak a többsége pont olyan mocskos szájú mit ő maga. (tisztelet a kivételnek)

Magadat minősíted, és valóban ne tegyél fel semmilyen kategóriába kérdést, ha akinek a véleménye nem egyezik a tiéddel az a nem normális. Még jó, hogy csak szerinted...

2011. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hát én ki nem állhatom anikót, egy napraforgóna tartom, nyalizik mindenkinek. mnidig odasündörgőzik ahol védett személy van.Nemis tudom h mit keres a villában még.Ki kellene már essen.Akik meg szeretik ők azért szeretik mert szép nő, és nem figyelik a tulajdonságait. Hajrá Éva v Alek.ők legalább a kezdettől fogva együtt voltak, nem azt csináltál mnit anikó hogy egyik helyről a másikra táncikált.
2011. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 bumbi02 ***** válasza:
Éva is csak azért van benn, mert Alekoszhoz "sündörgött".. ezt ő is tudja.. mert aki a barátom barátja az az én barátom is alapon az Alekosz-fanok szavaznak Évára is... ha teszem azt Éva nem Alekoszhoz csapódik nem lenne már benn rég... nagyon gyorsan kiesne, mert nagyon sok fogás van rajta.. vulgáris,hisztis,kiabálós,buta.. senki se komálná ha nem Alekosz barátja lenne.. amúgy meg,a többieket se kell félteni...aki ilyen műsorba látja a jövőjét annak nem sok jót jósolok..
2011. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen, Anikót tartom már csak egyedül valamire valónak. Még ha vannak is hibái - mert ugye kinek nincs? - ő a legértelmesebb, kitartó, annak ellenére, hogy sokszor magára marad a villában, mert akik kicsit is közelebb álltak hozzá, kiestek. Talán ha egyszer küldtek be hozzá kintről valakit rövid időre, de én nem is emlékszem rá. Mostanra pedig teljesen egyedül maradt, senkivel nem tud őszintén megbeszélni semmit. Mégsem óbégatott soha, hogy ő már nem bírja tovább, ki akar menni. Róla érdekes módon még a média sem tudott semmi botrányos dologról írni, nem keresett kétes, erkölcstelen módon pénzt, nem a szülein élősködve várja a sült galambot még harmincon túl is.

A szépsége engem egyáltalán nem hat meg, mert nem is tartom kiemelkedően szépnek. (ezt annak írom, aki úgy gondolja, hogy a szépségéért szeretik).

Nyalni pedig egyáltalán nem nyal az újonnan kialakult triumvirátus egyik tagjának sem. Velük van összezárva egy házba, nem mehet el mellettük állandóan, mintha ott sem lennének, muszáj velük kommunikálni, még ha ezt nem is szívesen teszi. Míg Zsófiék bent lesznek, erre nem is lesz rászorulva. Én vele most nagyon együtt érzek, mert az új hármas tagjait kiismerve, nagyon rosszul érezném magam velük összezárva. Már emiatt is csak becsülni tudom, mert komoly lelkierő kell ahhoz, hogy így is képes legyen tovább játszani. Talán csak Zsófiék beköltözése adott most erőt neki ehhez, mert a tegnapi összefoglalóban már nekik is elmondta, hogy a másnapot már nem tudja hogy csinálta volna végig.

Olivérrel való kapcsolata nem tetszett nekem sem, de arról is főleg a tapló Olika tehetett, hiszen szinte kierőszakolta a lányokból, hogy szerelmet valljanak neki, mert ez hízelgett az egojának. Másrészt az a rusnya bunkó nekem nem kellett volna akkor sem, ha ő az egyetlen férfi a környezetemben.

Egy másik válaszolónak írnám, hogy azért az 50 milliós nyereményért talán még ő is bevállalná ezt a pár hónapos játékot, ha lenne némi esélye a nyerésre. Ugyanis becsületes munkával - ha egyáltalán sikerül manapság olyanhoz jutni - egy élet is kevés, hogy ezt megszerezze.

2011. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!