Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lebukott Anikó: szándékosan...

Lebukott Anikó: szándékosan intézte el Olivér kiesését a szerelmi vallomásával?

Figyelt kérdés
Nekem valami olyasmi jött le, hogy ugyebár Anikó azt mondta, nem bánta meg, hogy szerinte ő milyen "hiró" volt, azaz ő intézte el, hogy kiesett Oli... és mire értette, hogy "Olyat kap tőlem, ha kimegyek"? Meg hogy számított arra, hogy ha kimegy Oli kibékül a barátnőjével... miért, ő annak örült volna, ha nem békülnek ki? És azt mire értette, hogy "Azt hittem, a párbajra se fog eljönni, erre ide pofátlankodott" (nem szó szerint így mondta)? Szerintem ennek a r*bancnak kéne adni a villa színésznője díjat!
2011. ápr. 19. 20:56
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
látom nagyon kedveled a napraforgót, kívánom neked, hogy ha csaj vagy, nyomuljon 1 nálad 1000x szebb csaj a pasidra és lehetőleg csaljon is meg, ha pasi vagy akkor meg a csajodra 1 nálad jobb pasi;) akkor már nem fogod itt osztani az észt
2011. ápr. 19. 21:26
 12/49 anonim ***** válasza:
nem csaj vagyok. :)
2011. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
akkor már simán vágom a szitut, egyszerűen te is örülnél, ha egy ilyen csaj nyomulna rád mint a napraforgó, és nem lennél tekintettel arra, ha lenne barátnőd;) grat hozzá
2011. ápr. 19. 21:30
 14/49 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként mindenkinek meg van a saját kedvence. Én meg kívánom legyen olyan barátod, aki úgy bánik veled mint Alekosz. Leköp mint Éva:)

Anikóról annyit mondassz el hogy napraforgó, mert kellett beszélgetnie valakivel ha kiesett egy barátja/barátnője, ezért keresett barátokat. NAgy napraforgó. Hasonló helyzetben, ha nincs ott senki barátod, te se ülsz le a sarokban. Gratulálok az értelmiszinthez: 8 általános, egyezik Alekosszal az IQ szint.

2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
nem tudom, te mit néztél, de hogy nem a vv4-et az biztos, mert akkor tudnád, hogy mikor volt a "nagy" 6-os a kis hülye zsófikáért (ami valamilyen oknál fogva nem tartott ki sokáig..) akkor a napraforgó nagyban béciék mellett volt. aztán kiesett zsófikácska, anikó mindennek elhordta bécit, pedig előtte hűdemilyen jóban voltak... oké, hogy kiesett a legjobb barátnője, de ott maradt a béci... ezt mivel magyarázod? mert gondolom most is ki akarod menteni az álomnődet;)
2011. ápr. 19. 21:34
 16/49 anonim ***** válasza:
76%

Kiesett Zsófi. Zsófival összeveszett Anikó a párbaj előtt, és Bécit is zavarta ezért folyamatosan beszólt neki: hogy menj át a másik csapatba stb. Nem csodálom, hogy átment. És te mit láttál?

Mert egyeseknek Alekosz, Éva a favorit. De nem tudom, mert ha belegondolsz teljesen képtelen lennél együtt élni velük. Alekosz ha belegondolok 130 napig itt beszéli azt az idiótaságot amit bennt, rosszul vagyok. Az lehet, hogy kinntről jó meg szép, de hogy benntről....

2011. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy, már meg ne haragudj....Képzeld nekem arra kellett rájönnöm, hogy ugyanaz a pasim, mint Anikónak...most viszont mégis azt veszem le, hogy valamit megbeszéltek Olival, hogy kint akár lehet is valami. (pedig hidd el, amiket az előbb leírtam az igaz és sokáig haragudtam ezért rá)
2011. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
én azt láttam, hogy a napraforgó mindig odahúzott, ahol nagyobb esélyt látott magának arra, hogy kihúzza a döntőig... mikor látta, hogy semmit sem ér az ő 6-osuk hirtelen átment a másik oldalra, milyen érdekes... olivérnek szidta bécit, közben meg 1 héttel előtte bécinek szidta olivért... szandikát úgy édesgette magához, hogy mindenféle rosszal teletömte a fejét éváról. ki az igazi sz@rkavaró, ha nem ő? és itt még nincs vége: elintézte, hogy kiessen olivér, pedig szerintem ha nem lett volna az anikós ügye, simán nyert volna, mert akkor én is csalódtam olivérben, előtte szerettem... miután kiesett olivér, látta, hogy alekoszéknál gyengültek a viszonyok, ismét a béciékhez csapódott, és ez legjobban a dzsungel héten látszott meg ahol könnyáztatta szemmel burkoltak közölte bécivel, hogy légyszi ne most vigyél ki mikor már ilyen közel vagyok a céltól. ki az a hülye, aki még mindig elhiszi ennek az álszent nőnek a szavát? csak a kanos pasik sztem...
2011. ápr. 19. 21:43
 19/49 anonim ***** válasza:
46%
HIába veszekszünk mindenkinek megvan a saját kedvence, és ezt nem lehet befolyásolni. Szavazz Évára, én majd Anikóra :D
2011. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
kedves 67%-os elárulom eddig egy fityinget nem költöttem a vv-re és nem is fogok. konkrétan lesz@rom melyik nő nyer, mert annak ellenére, hogy nem kedvelem anikót, éváról is meg van a véleményem. én nagyon is bele tudom élni olivér barátnője, enikő helyébe, talán ezért érint ilyen érzékenyen a dolog. és ez a nő még képes azt mondani, nem bánta meg. ennek nincs szíve, csak a teste az ami értékelhető, de szerencsére nem csak én látom így, a vacsora héten ő volt az egyetlen, aki 1 pontot kapott a főztjére, és ott egyáltalán nem az ételt pontozták;)
2011. ápr. 19. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!