Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lebukott Anikó: szándékosan...

Lebukott Anikó: szándékosan intézte el Olivér kiesését a szerelmi vallomásával?

Figyelt kérdés
Nekem valami olyasmi jött le, hogy ugyebár Anikó azt mondta, nem bánta meg, hogy szerinte ő milyen "hiró" volt, azaz ő intézte el, hogy kiesett Oli... és mire értette, hogy "Olyat kap tőlem, ha kimegyek"? Meg hogy számított arra, hogy ha kimegy Oli kibékül a barátnőjével... miért, ő annak örült volna, ha nem békülnek ki? És azt mire értette, hogy "Azt hittem, a párbajra se fog eljönni, erre ide pofátlankodott" (nem szó szerint így mondta)? Szerintem ennek a r*bancnak kéne adni a villa színésznője díjat!
2011. ápr. 19. 20:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
58%
Pont azt mondta Bécinek, hogy inkább őt vigye, mert ellene inkább kiesne, mint Éva ellen, de mindegy...te egy féltékeny csaj vagy, erre már rájöttem.Olivér b@szogatta, hogy mondd el, mit érzel, gyönyörű vagy, ha nem lenne Eni stb...de nem érdemes neked mondani, látom szemellenzős vagy...
2011. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
64%
Majd kiderül mennyit érnek az Éva szavazók. Anikó egyszer sem volt párbajozni, rengeteg ember szereti hidd el!:)
2011. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
akkor azért sírt miután béci lett a kiválasztott, hogy tuti őt fogja kivinni, mert ezt akarta? na azért ennyire hülyék ne legyünk...:) látszik késő van, menj aludni!
2011. ápr. 19. 21:58
 24/49 A kérdező kommentje:
lehet, hogy rengeteg ember szereti, de annál több utálja;) sajnálatos módon az egész ország látta, miket művelt, ezért azt kell, hogy mondjam, amit ő mondott a jerzyre: azért van még benn, mert nem volt párbajozni...
2011. ápr. 19. 21:59
 25/49 anonim ***** válasza:
0%
Te nézed is a műsort, vagy csak néha belepillantasz?Na mindegy te egy kis csipákolós ribkó vagy, akitől a pasiját egyszer elcsábította egy jobb csaj és ezt most Anikón töltöd ki.Érdekes, arra semmit nem írtál, hogy Anikónak és nekem ugyanaz volt a pasink egyszerre (bár ő erről nem tudott, mert amikor én megtudtam szakítottam), mégse vagyok szemellenzős pics@....
2011. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
te biztos jobban tudod, mi volt velem;) de ha ennyire vágod h mivan elárulom neked kiscsibém, hogy még nem volt arra példa, hogy elcsábították volna a barátom, és jelenleg már 3 éve élek boldog párkapcsolatban, és voltak akik bepróbálkoztak nálam mind elzavartam őket, és nem voltam ribkó, mint te magad meg a példaképed, hogy a te szavajárásoddal éljek;) amúgy már mondtam, menj aludni mert szinte már látom ahogy pattognak a hajszálereid a fejeden, de ha akarod még tovább fárasztalak;)
2011. ápr. 19. 22:14
 27/49 anonim ***** válasza:
63%

Te jó ég ...de retardált az aki szereti Anikót...pfff

Annyira egy álszent megjátszós utolsó aljas ribkó hogy ennél már nincs lejjebb! Reélem egyszer Éva őt is leköpi!!

2011. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
hát figyelj, szerintem olyankor szeretik azt a p*csát, akik ugyanolyan álszentek, színésznők, sz@rkeverők és értéktelenek, értelmileg nullák, mint a napraforgó! (ha csajról van szó) ha pasi akkor meg egyszerűen nem az eszével hanem a farkával gondolkozik, de még az a szerencse, hogy hiába jut be a döntőbe ez a hárpia, úgysem ő nyeri meg;)
2011. ápr. 19. 22:24
 29/49 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted őszintén az Anikó a példaképem???Köszönöm leülhetsz, 1-es. Úgy látom, meghaladja az értelmi szintedet, hogy megértsd, amit írok....Szerintem olvasd át 3x és lehet eljut az agyadig...

(amúgy ne tegyél fel kérdést, ha csak az a jó válasz, amit a te elborult elméd elfogad, mindenki más csak szimplán hülye neked)

2011. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
szerinted érdekel amit te itt összehordasz nekem? ülj le, egyes, egyszer bővel elég volt elolvasni, sőt még sok is;)
2011. ápr. 19. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!