Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Jerzy és Gigi...

Renáta0427 kérdése:

Mit gondoltok Jerzy és Gigi szerelméről?

Figyelt kérdés
Azt gondolom hogy Évának igaza volt amikor azt mondta hogy Jerzy Gigi hátán akar felkapaszkodni!
2011. ápr. 21. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Te egy retardált légpisztoly vagy kérdező.
2011. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
hát ez nem igaz, pont fordítva: gigi használta ki jerzyt, csak arra kellett neki, hogy még egy bábút is a ráczék irányíthassanak (mivel ők darabszámra nézik az embereket). most gigike kétségbe van esve, hogy a benn maradt egyetlen (talán) emberét is el fogja veszíteni és nem irányíthatja tovább, ráadásul ha jerzy szakít vele, és megnyeri a főnyereményt, abból gigi nem kap semmit...
2011. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal értek egyet teljes mértékben. Én őszintén nem értem, hogy itt miért látják sokan azt, hogy Jerzy nagyképű lett, megváltozott, kihasználja Gigit....nem értem. Gigit most bosszantja, hogy Jerzy a maga ura lett, és nem tudja irányítani. Ez ilyen egyszerű.
2011. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erzsi jellemtelen sz@r alak, és talán akkor egyszer valóban Éva látta jól a dolgokat. Viszont annál érdekesebb Évike mostani hozzáállása a helyzethez. Milyen gyorsan változnak a vélemények!
2011. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!