Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mai fiatalok mit tanul...

A mai fiatalok mit tanul (hat) nak Alekosztól? Milyen példakép a műveletlen, iszákos görög a mai ifjúságnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 15:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
es ez hogy jön össze ALekosszal most??? nap mint nap latni ilyet a Tv-ben...nem ertem
2011. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

pontosan úgy jön össze hogy leül valaki a tv elé , látja minden nap és azt is észreveszi hogy mások hogy reagálnak Alekoszra

látja hogy mindenkinek tetszik , ő is tetszeni akar az embereknek és ... jön minden magától innen

annyi különbség van hogy ez most nagyobb volt mint az eddigi valóság show-k itt nálunk , és egy kulcsfigura lett , biztos te is látod nap mint nap mennek róla post-ok facebookon , vannak róla csoportok , játékok is már stb

2011. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
es a Baratok közt nem ugyanigy nyomatjak orrba szajba??
2011. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
60%

Mi az, hogy műveletlen...olyan jó, hogy a GYIK kommentelői, olyan kiművelt hazafiakból áll, hogy Kossuth, vagy Széchenyi elbújhatna mellettük...

Jól csinálta, amit csinált..én is ezt tettem volna, ha a hülye Retek Klub kinyalja a se..em, csak azért, hogy a sok szerencsétlen bámuljon egész nap, vagy csak 1 órát belőlem, nap mint nap.

És lám..most már van neki kocsija, lakása, pénze..lesz nőből is választék..azt hiszem én is lennék műveletlen, iszákos görög.

2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Megtanulhatják tőle, hogyan adják el magukat, anélkül, hogy bármilyen erőfeszítésükbe kerülne. Én meg megtanultam 20 évvel ezelőtt, hogy E=mc2 meg még egy csomó baromságot, és most mégsem érek vele semmit.
2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Figyelj már te magas röptű IQ betyár kérdező? Ki mondta, hogy Alekosz példakép?

A Barátok közt-ből ki a példakép? Vagy a többi szennyből?

Melyik kereskedelmi műsorban vannak példaképek?

2011. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Figyelj már te magas röptű IQ betyár válaszoló

leírtam az előbb hogy igenis sok a példakép tv-ből, ha nem is mindig egy személy, hanem neki egy "értéke"


és ez VALÓSÁG show nem pedig sorozat , a kettő között óriási különbség van

ha nem találsz egy két jól ismert példaképet manapság a médiában akkor az a te hibád

2011. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te nagyon okos kérdező! A VV-nek már vége, egyedül csak Téged foglalkoztat még, meg 1-2 idiótát itt, szóval te választottad példaképnek Alekot? Gratulálok, jó választás! Egen? Eeegen! :D
2011. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy egy tizenéves lusta gyerek hajlamosabb lesz Alekosz példájára hivatkozva még inkább kerülni a tanulást és a munkát is. Ebből a műsorból is azt a következtetést vonhatta le, hogy elég 8 általános egy ellenszenves jellemmel, ami azért sok embert még szórakoztat is, dolgozni és érteni sem kell igazán semmihez, legfeljebb magabiztosan úgy tenni és beszélni, mintha....

Azt pedig inkább már figyelmen kívül hagyja, hogy ennek a hülyének csak a kivételesen nagy szerencséjén múlott, hogy ismeretlen senkiből, ismert senkivé tették.

2011. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad:


A te példaképed esetleg nem Kálámbó? :) Mert úgy tűnik.:)

2011. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!