Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vampire Knight rajongók! Így...

Vampire Knight rajongók! Így hallás nélkül mit gondoltok a szinkronstábról? Ti kihez kit gondoltatok?

Figyelt kérdés

Yuuki - Csifó Dorina

Kaname - Dolmány Attila

Aidou - Fekete Zoltán

Kain -Szabó Máté

Zero - Hamvas Dani

Luca - Tamási Niki

Shiki - Előd Botond

Rima - Szabó Zselyke

Kaien - Karácsonyi Zoltán

Yori - Lamboni Anna

fiatal Yuki - Kántor Kitty


Mit gondoltok, ki kapja Ichirut, Shizukát, Mariát, Ridot?


2011. máj. 9. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugye nem akarják leszinkronizálni O.o? Bárkit is raknának be, nem adná vissza a személyiségüket a szereplőknek... Ráadásul szerintem ez a lista így borzalmas :D Yuuki-nak Csifó Dorina... xD
2011. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Iigen, Yuuki érdekes.. :D meg úgy az egész.

Péntektől lesz az animaxen... hát... kíváncsian és félve várom :D

2011. máj. 9. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvastam ezt a szinkron-gárdát... Barátnőmmel szinte infarktust kaptunk. Először is: Aido-nak Fekete Zoltán?! Az egyik kedvenc szereplőmhöz pont az a szinkron, akit a legjobban utálok. T.T És nem is illik hozzá... Aido jófej meg aranyos, Fekete Zoltán pedig had ne mondjam... Yuukihoz előre megjósoltam Csifó Dorinát (hát rohadt **** lesz.) Kaname-hez Dolmány Attila.... Nem is tudom.. Az a pasas elég jól változtatja a hangját, nade akkor is. Jobbat is találhattak volna. Zero-rol nem is beszélve. Az az először komoly, intelligens karakter, majd később átvált bestiára <-- Hát ez pont nem Hamvas Dániel stílusa. Rima-Shiki páros szintén K.O. Bár az még nem annyira vészes, mint az előzők. Remélem, ha a második évadot szinkronizálják, Ichirunak valami jót adnak... Ha azt is elcseszik, panaszlevelet írok! XD Ichiruuu~ (L)
2011. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ha Ichirut elcseszik, írjuk együtt a panaszlevelet, ha addig nem ölöm meg magam. :D a 11. részben beszél először, én addig belefogok őrülni, ha nem írják ki hamarabb, ki lesz. :D

Maria úgy érzem, Bogdányi Titanilla lesz, de Ichirura még tippem sincs. :S

2011. máj. 11. 16:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Így hirtelen nem tudok Ichirunak mondani senkit... Talán, de csak talán Markovics Tamás. Bár nála is lehetne jobb.
2011. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úúúúúristen de rossz -_-

Egyikhez sem illenek a hangok.

2011. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na... Megnéztem szinkronosan. Hogy is mondjam...

Yuuki: A kicsi Yuuki hangja jó. A nagy Yuukié... Nos, rosszabbra számítottam, de úgy-ahogy, de elmegy.

Zero: Szörnyű... Danihoz nem illik ez a karakter.

Kaname: Mégszörnyűbb! Azt a lágy, kellemes japán hangját egy ilyen Dolmány Attilával helyettesíteni... És még öregíti is.

Aido: Kellemes csalódás. Utálom Feka Zolit, de egész jól illenek egymáshoz Aido-val. Bár a japán hanghoz hasonlítva ez sem az igazi.

Ruka: Mint egy plázacica.

Rima: Mint valami szende-szűz..

Kain: Oda vagyok Szabó Mátéért, már csak ezért is mondom, hogy jó ;D

Shiki: Elmegy... Nem sokat hallottam beszélni, így csak ennyit tudok mondani.

Cross igabá': Valami okádék. Ez a hang egyáltalán nem tud nyávogni..xD

2011. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem Zero és Aidou elmegy, a többi szörnyű :D az igazgatótól a fejem vertem az asztalba. legrosszabb =/
2011. máj. 14. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Zeroé a legszörnyűbb. Teljesen megölte a karakter. :/
2011. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*karaktert
2011. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!