Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillag születik-Gomes, mit...

Csillag születik-Gomes, mit esznek rajta az emberek, hogy nem esik ki?

Figyelt kérdés
Én személyszerint ki nem állhatom, a produkcióit nem tudom értékelni,legalábbis nem pozítivan. Nagyon félek attól,hogy ő lesz az, aki megnyeri,és az nagy kár lenne.Nem értem a nézők mit szeretnek annyira benne.
2011. máj. 14. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nekem se tetszik annyira!!! Mondjuk annyit én is megtudnék csinálni, hogy ugra-bugrálok össze-vissza! Nagy sz*r az egész, már bocs!! -.-
2011. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
szerintem Gomes igenis jó. nem csak nagyon jól táncol, de olyan érzelmeket visz bele, hogy nem tudom nem nézni. én Krizbai Tecával vagyok így.. szép tiszta hangja van oké, de semmi különleges.. szerintem csak sajnálják, és azért viszik tovább.
2011. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Én sem tudom. Nem szeretem se Őt, se Tecát, se Timit. Gomes szerintem nem "táncol" jól egyáltalán, csak kimegy a színpadra, elkezdi magát fojtogatni aztán egy-jét hirtelen mozdulat és a sírás. Nekem nem jön be. Teca meg nagyon aranyos, és szép, hogy tud zongorázni vakon, de rettentően hamis. Timiről meg ne is beszéljünk.
2011. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem Gomes nagyon tehetséges... Az, hogy neked nem jött át pl. a mai produkciójának a mondanivalója és csak "ugra bugrálásnak" tartod az nem őt minősíti. Élőben szerintem megdöbbentő hatása van (pozitív értelemben.) Egyébként én is Tecával vagyok itt, nem bántani akarom, tényleg van egy szép hangja, de biztos vagyok benne, ha nem lenne vak, nem került volna be. Joet viszont nagyon sajnáltam.
2011. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem kívánom kedves kérdező, hogy átéld azokat, amiket Gomes. én sem nevezem táncnak, amit csinál. ez attól nekem teljesen más és annál több. egyfajta egyéni jelnyelv, amivel olyan erős érzéseket közvetít felém, hogy majd' leesek a székről az impulzustól. ez valami egészen újfajta dolog, ezért szokatlan Neked is. Valamint azért megnézem, melyikünk mozgatja majd először a hozzászólók közül külön-külön a különböző porcikáit. :-D Ismétlem, nem mindenkinek jön át, de az én életem is zűrös, és valamiért teljesen átjön ez a pantomim-jelnyelv keverék. :-) Teca pedig tényleg helyes, kedves, az egyik legtisztább szívű lény ebben a mai világban, ez fogja meg az embereket, nem is a vaksága. De valóban szerintem is ő volt a mai leggyengébb láncszem, de sok sikert kívánok Neki
2011. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, biztos fiatal vagy még...

Tény, hogy Gomes nem tetszhet mindenkinek, amikor először láttam, nekem nagyon furi volt, mondtam, úristen, ez mi volt...

De ahogy láttam a többi produkcióját, hát aztamindenit!

Egyetértek az utolsóval is, annyira erős személyiség , olyan érzelmeket mutat, hogy az valami hihetetlen.

És nagyon kevés ilyen előadó van a világon!

Tecát sajnálják, ennyi.

2011. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani Csillag születikben nem nagyon vannak se kis csillagok, se nagyok.


Volt egy - két jó, akik bejutottak, de ennyi, nem érzem azt, hogy bármelyik is nagyon kiemelkedne a többi közül.


Szerintem Teca nem nyerheti meg, mert nem tudna mit kezdeni (profitálni) a népszerűséggel. Ugyan eladhat pár lemezt, de koncertezni, s az életét rátenni nem fogja, s nem is várhatja el tőle senki.

De ő legalább tisztában van az esélyeivel.


Gomes - nem is tudom. Azt mondta, hogy sokrétű, s sokféle oldala van, de én még csak a pantomimosat láttam, vagy ahogy ő mondja japán popin. Érdekes, de semmi több. Néha még érthetetlen is. A mozgáskultúrája egész jó.


Magyarország elbír ennyi feltörekvő sztárocskát?


(Ezeket úgy írtam, hogy nem tudom, hogy ki esett ki ma este!!!)

2011. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gomes egy művész,aki puszta mozgásával érzelmeket vált ki az emberből,persze ehhez érezned is kell hogy megértsd amit csinál
2011. máj. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves : A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:33

Az én életem sem rózsaszín,sőt,mondhatjuk szörnyű,de Gomesben nekem teljesen más nyilvánul meg, amikor ránézek egy rómát látok benne, aki a saját kis csapatával megy az utcán és duhalkodik.A szemeiben is van valami szemét,valami durva és kemény,az amit csinál nem jó semmire. Mert árva,vagy árvaházban nőtt fel? pontosan én sem emlékszem, éppen ezért sajnálták meg,és folyton engedik tovább. Mr Joe sokkal jobb volt,ő mégis szegény kiesett :( Timit sem csíptem, de inkább maradt volna bent ő,mint ez az ugribugri.

Szerintem eléggé nagy kár egy ilyent benntartani,de ebből is kilátszik,hogy Magyarországon nincs egy igazi jó tehetség,csak ezek a mocskok. Gomes pedig nem is éli át annyira azt,amit csinál,rideg,nagyképű,az elején,a válogatón a bohócjelmezében még megpróbált aranyos lenni,de most teljesen magával ragadta a tudat,hogy benne van a legjobb 6ban. Tudom minannyian nem lehetünk ugyanazon a véleményen, de kérdem én Tőletek, hogy egy lány,aki nyakig be van tetoválva,az milyen körülmények között nőhetett fel,mi lehet benne? Se kedvesség,se aranyosság,semmi jó,az utca világ azt kiölte.


A többi válaszolónak pedig köszönöm a válaszát.

2011. máj. 15. 07:09
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Kérdzeő: állítólag neked se volt jó életed. lehetnél megértőbb is akkor.Goems nem roma, hanem afrikai, és ki vagy hogy elítéld még ha roma is? a rasszizmus megy neked, meg jár a pofád, de ha neked kéne valamit nagyközönség előtt produkálni mitcsinálnál? ha jobb vagy akkor menj és csináld amúgy meg ne ugass.:)
2011. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!