Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillag születik-Gomes, mit...

Csillag születik-Gomes, mit esznek rajta az emberek, hogy nem esik ki?

Figyelt kérdés
Én személyszerint ki nem állhatom, a produkcióit nem tudom értékelni,legalábbis nem pozítivan. Nagyon félek attól,hogy ő lesz az, aki megnyeri,és az nagy kár lenne.Nem értem a nézők mit szeretnek annyira benne.
2011. máj. 14. 21:34
1 2
 11/16 kokakólalájt ***** válasza:
Még csak az hiányzik hogy ő is kiessen. Ő az utolsó versenyben lévő favoritom.
2011. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem brutálisan jó, főleg élőben. Tényleg nem mond semmit, de egyszerűen olyan mintha beszélne úgy mozog...
2011. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a táncművészeti főiskolán végeztem, szóval van némi érzékem a tánchoz. Lehet, h Gomes tök jól csinálja amit csinál, de nekem irtó egyhangú. Tényleg csak rángatózik. Szerintem ha visszanéznénk az eddigi produkcióit hang nélkül, akkor ugyanazokat a mozdulatokat látnánk mindegyikben, csak más sorrendben. Semmi változatosság. Épp ezért én se értem, h miért jut tovább mégis folyton. (Mondjuk gondolom, h nagyrészt nem a szavazókon múlik.) Ott az appril project. Na azok tudják mi kell a közönségnek! Mindig előállnak valami ÚJJAL. Nem véletlen az első helyük.
2011. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De Gomes táncában nem az az érdekes, hogy milyen technikákkal tudja lekápráztatni a közönséget, hanem az, hogy az érzelmeit hogyan közvetíti és a közönség mennyire érti.
2011. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, mert úgyis kiesett! :)
2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, tegnap örültél....

Én nem. Nagyon sajnáltam. Az April Project-nek kellett volna kiesnie, nem érné meg senkinek, hogyha csapat nyerne, nekik sem, és de persze, könnyű tovább jutniuk, annyian vannak, hogyha minden barát, meg rokon szavaz, még jó, hogy tovább jutnak:-S Remélem, azért nyerni nem fognak.

A többiek meg örülök, hogy bent vannak, jó helyen vannak, mindhárman nagyon tehetségesek!

2011. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!