Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vége a Csillag Születik-nek,...

Vége a Csillag Születik-nek, hogyan ismerhetném meg Szabó Ádámot?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a srác elképesztő, nekem nagyon szimpatikusnak tűnik, és szívesen találkoznék vele személyesen.

Az a kérdésem, hogy hol ismerhetem meg?


(Előre tudom, hogy a válaszok között szerepelni fog a facebook, de onnan két okból nem indulnék ki: egy, mert nincs is facebookom, kettő, ha lenne, sem ott írnék neki, mert gondolom hatezer rajongó ír neki, és úgysem venne akkor engem komolyan.)


Nem tudom, mi lehetne még lehetőség, esetleg ismeri innen valaki személyesen? Azt sem tudom, hol lakik. :( Szeretnék sok mindent megtudni róla, és felvenni vele a kapcsolatot.

Köszi a segítséget!


2011. jún. 4. 23:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy az rtl-en keresztül írhatok neki?
2011. jún. 4. 23:22
 2/12 A kérdező kommentje:
Naaa, tényleg nagyon fontos lenne...
2011. jún. 4. 23:35
 3/12 A kérdező kommentje:
És az rtl-nek hogy tudok írni mailt? Mi a címük?
2011. jún. 5. 00:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2011. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akármilyen fórumon keresztül ismered meg, csak egy leszel a sok agyatlan rajongó közül.

Szerintem várd meg, hogy ő keressen, ha érdekled. :P

Közös ismerős nélkül tuti nincs esélyed, gondolom ő se hülye. Menjél koncertekre, vagy előadásokra (tudom is én mit csinál), aztán reménykedj.

2011. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"gondolom hatezer rajongó ír neki, és úgysem venne akkor engem komolyan" Na igen, ezért írtam... Nem akarok csupán egy gyökér lenni a száz közül.

Az RTL szerkesztősége szerintem nem fogja kiadni az adatokat. Vagy igen?

Amúgy drága fővárosunk közelében lakom, de miért?

Ja, és köszi a válaszokat.

2011. jún. 5. 22:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy hova valósi vagy, mert Pest közelében azért nagyobb lehetőségeid vannak. Figyeld a facebook-ot, mert kerek rajongói számoknál akár közönségtalálkozó is lehet-ott van esélyed beszélgetni vele. Valószínűleg a fellépéseit is ott fogja kiírni, is akár el is olvassa az üzeneteket. Azért neki még nincs annyi rajongója, hogy elérhetetlen lenne- bár tény, hogy kevés az esély. De sok sikert!
2011. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs facebookom, ezt már le is írtam a kifejtésbe.

De azért köszi =/:(

2011. jún. 6. 23:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs esélyed sajnos. Így várhatod, hogy az öledbe hulljon a lehetőség, de sajnos nem fog.
2011. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

LOL, nincs facebookom, nincs esélyem, na ilyen szart sem hallottam még. A következő mi lesz? Lekaszabolják azokat az embereket, akik nem élnek eme csodás közösségi portálnak az istenadta lehetőségeivel? Beszarok. Mintha nem lehetne élni nélküle.

Esetleg én arra gondoltam, hogy elmegyek a sulijába, személyesen, de ez is néminemű problémába ütközik, de most mindegy.

Facebookon szerinted hányezer rajongói levelet kap lányoktól? Szerinted ott mennyi esélyem lenne?

Na?

2011. jún. 8. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!