Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vége a Csillag Születik-nek,...

Vége a Csillag Születik-nek, hogyan ismerhetném meg Szabó Ádámot?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a srác elképesztő, nekem nagyon szimpatikusnak tűnik, és szívesen találkoznék vele személyesen.

Az a kérdésem, hogy hol ismerhetem meg?


(Előre tudom, hogy a válaszok között szerepelni fog a facebook, de onnan két okból nem indulnék ki: egy, mert nincs is facebookom, kettő, ha lenne, sem ott írnék neki, mert gondolom hatezer rajongó ír neki, és úgysem venne akkor engem komolyan.)


Nem tudom, mi lehetne még lehetőség, esetleg ismeri innen valaki személyesen? Azt sem tudom, hol lakik. :( Szeretnék sok mindent megtudni róla, és felvenni vele a kapcsolatot.

Köszi a segítséget!


2011. jún. 4. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, én se vagyok egy nagy facebook rajongó,(sőt!) de ott tudod felvenni róla a kapcsolatot. Mellesleg nincs annyi rajongója, nekem olyan sztár is visszaírt akinek 160.000-nél több rajongója van és rengeteg fellépése- mégis visszaírt, 1 hónap múlva. Nos Szabó Ádámnak 10. annyi rajongója sincs még. Ráadásul ő kevesebbet fog fellépni, mint mondjuk egy énekes. Tehát face-en lenne legnagyobb esélyed.
2011. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges...
2011. jún. 9. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!