Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki van megelégedve Iszak...

Ki van megelégedve Iszak Eszter műsorvezetésével?

Figyelt kérdés
Iszak Eszter a VIVA Tv-n elég nagy számban vezet műsort. Én véleményem szerint kevés a képernyőre.véleményekre kíváncsi lennék. Csak azért, mert valaki modell és tini bálvány lehet jó műsorvezetőnek titulálni?
2011. jún. 30. 19:11
 1/5 anonim válasza:

Szerintem nem való műsorvezetőnek...Nincs olyan kisugárzása, mint ami Adának volt. Ő egy kellemes személyiség, jó ránézni és humora is van, Esztitől viszont néha kiráz a hideg, és iszonyatosan tud néha hadarni....

Nekem ez a véleményem. :D

2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eszti nekem olyan erőltetetten próbálja csinálni és csak monotonon mondja :S

Lehet szép meg minden, de Ada azért mégis csak tapasztaltabb és jobb volt ://

2011. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egy műsorvezetésnél nagyon fontos szempont, hogy sugározzon a műsorvezető és legyen vidám. Ada állandóan nevetett és változatosan beszélt, viszont eszti csak egy síkban beszél. Lehet a későbbiekben ha belejön már Ő is lazább lesz, na de manapság rengetegen jelentkeznek ilyen válogatásra és nem hinném, hogy nem volt temperamentumosabb fiatal. A lényeg szerintem egy lehet ezzel kapcsolatban, hogy szerepelt már az álom.net "c" filmben és benne is van már egy ideje a médiában. Akkor egy átlagos, ügyes, talpraesett fiatal már nem is lehet média sztár? :)
2011. júl. 1. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont illik a VIVA "színvonalához". Amúgy egy tipikus penészvirág, nem is szép, nem is karizmatikus, egyszerűen semmilyen.
2011. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Totál 0 a nő! Semmi kisugárzás, nem tudja jól kivágni magát a kínos helyzetekből, erőltetett az egész. Gondolom van lóvé a szülők zsebében, mert tehetsége az nincs....
2011. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!