Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Már 3 éve nem változtatott...

Már 3 éve nem változtatott logót a tv2. Idén ősszel lesz arculatváltás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
miért kéne ? most biztos elégedettek ezzel a logó ami most van. amúgy az RTL Klub egyszer sem változtatta meg.
2011. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az tény hogy az RTL még nem változtatott logót,de a tv2 sűrűn szokott,mert így fiatalítják a csatornát,és 3 év alatt nagyot nőtt a tv2 népszerűsége,nézettsége.Ha most arculatváltás lenne,akkor szerintem még nagyobb nézettséggel büszkélkedhetne a csatorna,mivel az emberek kedvelik az újat.Szerintetek?Ti hogy gondoljátok?
2011. júl. 31. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nem az arculat miatt nézik a csatornákat.. Én sose nézem az Tv2-t, mert egyik műsoruk sem fog meg. Ha lesz arculatváltás, akkor sem fogom nézni... Szerintem ezzel mások is így vannak.
2011. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!