Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Cristofelt lejáratja magát?

VV Cristofelt lejáratja magát?

Figyelt kérdés
másnak mond olyat hogy kiesel,közben ő indította el a vitát magyarul meghazudtolja magát
2011. okt. 11. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Mit vársz egy heves vérű, szellemileg nem éppen erős, ráadásul túl fiatal és ezért manipulálható fiútól? Ez a Péter úgy irányítja, ahogy akarja.
2011. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem.Csak mindenki látta,hogy tegnap Attila becsicskult,ezért ő is bealázta,mert megérezte a gyengeségét.

A taktikázás a hazudozás meg a játék lényege.

2011. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

válasz megírásának időpontja: ma 22:49

értem mit akarsz mondani,de nem biztos hogy hosszú távon kifizetödő lesz

2011. okt. 11. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Szegény nagyon buta srác,nem tudom ennyi IQ-val hogy lehet élni.
2011. okt. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
66%
Amit a keddi összefoglalóban láttam tőle az nagyon durván érintett engem. Többek között ezért sem bírnám ki a villalétet...Elkezd üvöltözni, magyarázni, káromkodni, vagdalózni.. (Közrejátszott az is, hogy a nője ott feküdt mellette..) Aztán keménykedik, hogy majd jól behúz egyet az Attilának, ha vége lesz a dolognak... Becsülöm Attila önuralmát, vagy épp félek tőle, hogy képes ilyen szintekre is elmerészkedni csak azért, hogy valakit bosszantson. Én tuti, hogy ott helyben szétszedtem volna a nyüzüge, kis nyikhaj "kubai"-t... Azt csak nézelődött volna betört fejjel megalázva. Plusz elhintettem volna ismét egy mondatot a Veronika felé, hogy milyen csodás palival áldotta meg az élet. Ja és , hogy biztos büszkék rá a szülei, hogy ilyeneket csinál. P*csát csinál a szájából, hazudik saját magának és olyan hiszékeny, mint egy 4 éves tök ártatlan óvodás..
2011. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak jót röhögtem rajta, mint a villalakók többsége is.
2011. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Veronika egy egyetemi tanárnő lánya, aki már vagy 5-6 éve megszökött otthonról, nem is akarnak tudni róla. A valódi anyja el is költözött, annyira szégyelli ezt a buta szexlibát. Akit "anyaként" emleget, az a kerítőnője, a madám. Szex 14 éves kortól, állandó bulik, drog, rúdon pörgés, alkohol: a mogyorónyi agyát is szétverte. Egyébként még butább, mint a Szandika volt a VV4-ben.
2011. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

11:19

Honnan veszed ezt a sok hülyeséget?

2011. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én szurkoltam Attilának, hogy hozzon ki a kis hülyéből legalább egy pofont. :)
2011. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Veronika szülőanyját ismerem, itt lakott nem messze, de elköltözött. Szégyelli ezt az útszéli prostit, aki 20 évesen sokkal tapasztaltabb a szexben, mint sok 30-40 éves nő. Ezért akar tanulni tőle a Cristofel.
2011. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!