Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol éri az meg Gáspár Győzőnek...

Hol éri az meg Gáspár Győzőnek hogy idiótának állítja be a kislányát és lejáratja egy egész ország előtt?

Figyelt kérdés
Gyógypedagógus vagyok, figyelem azt a pici lányt. Nincs valami rendben a toronyban az tuti, bár ha ezt a színjátékot kéne bárkinek eljátszania, szintén gáz lenne avval. Ha jól értettem 6 éves. Üvölt, hisztizik, artikulátlan és csak a buta oldalát lehet látni. Döbbenet.
2008. dec. 8. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
és ha nincs másik oldala?..
2008. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom én sokszor láttam semmi gond nem volt vele, szépen mentek a boltba, vásárolgattak. Ha győzi show van akkor mondják neki h "na virdzsike mehetsz szedj szét mindent most kell a műsor apának, gyere majd feldőtheted ezt a próbababát." Tényleg így mondják neki hogy most szabad rosszalkodni. Igazából azért a 60milláért megéri.
2008. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is!

Színjáték az egész!

2008. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Vircsikének tuti hiányzik egy kereke, mint az apjának. Győzike épp ezért sokszor észre se veszi, hogy lejáratja magát, meg jó pénzért sokmindent megtesz.
2008. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A minap volt egy hasonló kérdés,és én is válaszoltam rá!Mégpedig azt,hogy pár házzal arrébb lakunk,és Virág a való életben is ilyen!Ez nem színjáték!Bea és Győzike alig vannak otthon,a kocsijaik sosincsenek ott!Mégpedig ezt onnan tudom,mert naponta megyek boltba,és ehhez naponta el kell mennem a házuk előtt..Amikor anya összefut Beával mindig meséli hogy ma ide,holnap oda megy...A közelben van egy park,és anya és Bea elmentek az ottani játszóra,és vitték Virágot és a hugomat..Anya mondta,hogy egész jókislány volt,míg egy hot-dog árushoz nem értek,és nem kapott hot-dogot,annyira kiakadt,hogy verte a földet és üvöltött...Kamerák nélkül...Szóval Ő tényleg ilyen!
2008. dec. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem színjáték. Egyszerűen ennyire primitívek. De a "népnek" ez kell, a nézettségi adatok ezt támasztják alá.
2008. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem annak állítja be, hanem az is. Kollektíve az egész család.
2008. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Csak maguknak köszönhetik, hogy ilyen ez a gyerek! Mi lesz még később?! Felköthetik a gatyájukat! Majd talán egyszer rájönnek, hogy fontos a pénz de nem mindenáron. És még ezek akartak még egy gyereket! Mikor ezzel sem foglalkoznak semmit. Szerintem Virdzsike úgy hülye ahogy van!
2008. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam, meg ugye figyelem is sokszor a műsort. Volt, hogy Evelin rossz jegyet kapott, az apja ment felé, húzta össze magát mint akit rendszeresen ütnek. Csak ennyit a mintacsaládról, amit be akarnak állítani.

A kislány, Virág egy mesét nem tud végighallgatni, jó, nem is foglalkozik vele a kutya se, hiszen volt, hogy apuci törődő jó apát próbált játszani, de az fix, hogy akkor vette életében először ölbe azt a kislányt. Amúgy meg nekem is erős a gyanúm, hogy a kislánynak valami nem stimmel az agyával, a viselkedése, beszéde, tudása, kb mint egy 3-4 éves gyereknek. És ez nem cigány kérdés, hiszen oviba jár, onnan valaminek kellene hogy ragadjon rá. Más "kultúra" más környezet amit ezek lerendeznek, de ilyen szinten tönkretenni egy gyereket nem kéne.

2008. dec. 9. 18:53
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy azt az aprócska részletet is elárulom,mint közeli majdnem szomszéd,hogy Virág jár oviba...Rendszeresen...Tudom,mivel a hugom is ovis..Ez a része csak színjáték..Virág minden nap megy oviba!
2008. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!