Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van igény a ValóVilág-ra?

Miért van igény a ValóVilág-ra?

Figyelt kérdés

Én nem nézem, és a barátaim se. Én életembe nem láttam egy helyen ennyi bunkó primitív és erkölcsileg 0 embereket. Ezzel persze nem azt mondom hogy lenézem azt aki nézi, nem nézem le.

Csak nem értem hogy miért erre van igény hogy az előbbi jelzővel leírt embereket bámulják 1 vagy 2 órán keresztül.


Azért hihetetlen mennyi primitív műsor van de nem értem hogy erre miért van igény itt Magyarországon?


Nálunk bejönnek az osztrák TV-adók is, és nyomát sem látni az ilyen szenny műsoroknak, a népbutító baromságoknak.


Neked mi a véleményed?


(ismétlem : nem baj ha valaki nézi, viszont hogy a környezetemben (pl suli) egy csomóan erről beszélnek már kezd hányingerem lenni)

(ja és NEM provokálásnak szánom a kérdést, csak nem értem=/)


2011. okt. 23. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A Való Világ ilyen. Senki nem nézi (mert mindenki azt mondja és írja és hirdeti) hogy nem nézi, de a nézettsége mégis egekben van.


Nem csak nézzük, de foglalkozunk is vele. Ezáltal szintén reklámot generálunk neki. KÉrdéseket írunk ki róla gyk-n, beszélünk róla, tudjuk, hogy kik vannak benne, pedig nem is nézzük :)



Egyébként azért, mert az egyszerű dolgokra hajaz: más emberek életét lessük, mert a sajátunk (más TV műsorokban) erről szól: hitelkalkuláció, átverte, kirabolta, szétégett, megégette, meghalt, megszavazta, nyújorkitőzsde, görögbankbumm, fidesz, orbánviki, törvénytervezet.


Néha kell a népnek valami, amin kicsit butulhatunk, mélázhatunk, ami meztelenség, káromkodás, vita.


Még valami: a viták. Az ember ilyen természetű, szereti más vitáit hallgatni, mert akkor helyzet van. EMberi természet, ennyi.

2011. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 k.lau13 ***** válasza:
a valóvilág hülyeség. ebbe igazad van. itt is mindenki arról beszél. a barátaim is. nálunk én vagyok az egyetlen normális ember!!! egyszer kéne csinálni egy olyan oldalt valakinek, ahol csak szidják ezt a hányingert, és akkor majd kiderülne, hogy tényleg a többség mennyire utálja, csak ezek az értelmes emberek általába azok, akik a gép előtt ücsörögnek vagy teljesen ki vannak közösítve és ki vannak röhögve mert nem nélzik ezt az idiótaságot. Vagy a még értelmesebbek, akik nem tévéznek vagy kockulnak egész nap. ennyih.
2011. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A VV a rekláomokból táplálkozik. És a negatív reklám is reklám. ELőző hozzászóló is - bármennyire is utálja - élteti.
2011. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!