Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Kingán van felesleg?

Szerintetek Kingán van felesleg?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a képen látszik, hogy van egy kis hasa... kövérnek nem mondható, de egyértelműen van rajta felesleg.


2011. nov. 17. 01:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
szerintem kövér. nekem is ilyen hasam van, és én kövérnek tartom magam.
2011. nov. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
szerintem ez még nem kövér, pl Eszter már kövérnek számít, de ez még csak egy kis felesleg.
2011. nov. 17. 02:03
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Egyértelműen! Ő az a típus, aki a hasára, derekára hízik. Alma típus. Ez kb. 4-5 kiló lehet.
2011. nov. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én ma belenéztem a műsorba, engem a combjai vastagsága döbbentett meg, mikor egy szürke harisnya-szerűségben volt a táncos jelenetben.

Nem nézem folyamatosan a műsort, de mintha az elején jóval vékonyabb lett volna.

2011. nov. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
mondjuk ha jól emlékszem egyszer Attila is megjegyezte, hogy felszedett magára pár kilót, és Kinga ki is akadt...
2011. nov. 17. 02:33
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát a feje egyértelműen felesleges rajta, sőt az egész nő egy felesleg...
2011. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk ha jól emlékszem egyszer Attila is megjegyezte, hogy felszedett magára pár kilót, és Kinga ki is akadt..."

Egyszer??? Ne hülyéskedj azzal szekálta egy hétig! Egyébként abszolút megérdemli, mégpedig azért, mert Ő ítél legjobban a külső alapján, Ő röhögi ki elsőre a túlsúllyal rendelkező csajokat! Visszanyal a fagyi Kinguci! Remélem nem sokáig lesz képernyőn ez a retardált nőszemély!

2011. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

:DDDDD


Én meg azt tartom hihetetlennek, hogy a lányok alakjait ekézitek, nézzétek meg már meg Péter, vagy Shadi alakját!


Ez tipikusan magyar mentalitás, egy nőn van pár kiló súlyfelesleg, akkor azon megy a szörnyülködés, de ha egy férfi sertésként néz ki az normális....pfff.

2011. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Péternek van hasa:


[link]

2011. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát meg Attila is egy undormány :D
2011. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!