Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Kingáról?

Mit gondoltok Kingáról?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én nem tudok rajta eligazodni. 22 évesen úgy állította be magát, hogy mindenért meg kellett küzdenie az életben és amit elért azt a saját erejéből érte el. Miközben valószínüleg egy milliomoscsemete, vagy egy gazdag pasi tartja el. Amikor Annamariék megnyerték a táncversenyt szerintem tisztán féltékenységből sírt. Azt sem értem, hogy mikor úgy volt, hogy Attila feladja a játékot nem akarta kiengedni, meg azt akarta hogy csinálja vissza.

Most meg hogy volt a táncverseny Atillát undormányosnak tartja, pedig ha úgy nézzük tényleg csak Kinga kedvéért csinálta. Szerintem az volt a baja, hogy megmondták , hogy mit csináljon és azt ő ugye nem szereti.


Persze Attila sem szent ember de Kinga rendkívül irritál, még Seherezádé, meg Veronika is jobb tulajdonságokkal rendelkezik.


2011. nov. 22. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a táncversenyben az is bántotta, hogy egy "béna, csúnya" lány nyerte meg-én nem ezt gondolom Amariról, de Kingán látszik, hogy őt is lenézi.


Amúgy arra lenne szüksége ennek a Kingának, hogy ráengedjenek egy igazán tuskó, kemény csajt, aki elküldi a halál fszába...de nem értem, hogy a lakótársai geyáltalán miért páytolgatják, ha sír, hisztizik, Esztert meg simán a földbe taposták...

2011. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen évfolyamtársam, mint a Kinga,

mindig húzta a mézesmadzagot a srácok előtt, kis udvartartása volt. Ha valaki ellentmondott neki-akár tanár-durván nekitámadt szóban, hisztériázott. Volt, hogy egyik barátnőmet azért közösítette ki, mert duci volt!


Na a végén mindenki megutálta, kiváncsi vagyok, hogy kingát mikor teszik már helyre...beteges.

2011. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Odabent sem fogják sokáig bírni,mert kezd elviselhetetlenné válni amit művel,"kissé" már túlzásba viszi. És még az az erőltetett fej,mikor hisztizik meg sír,nevetségesen néz ki olyankor..szívesen lefotóznám és beküldeném neki,hogy hogy néz ki olyankor.
2011. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírhatatlanul irritál ez a lány! És szinte lassan már az egész műsor róla,meg a hisztijeiről szól. Pfff,feláll a szőr a hátamon tőle!!!
2011. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utálom. Egyszerüen felháborító amit Attilával müvelt.....
2011. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gusztustalan..
2011. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos és édi!!! Nekem ő a kedvencem!!!
2012. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!