Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehetne feljelenteni a...

Hol lehetne feljelenteni a TV2-őt? Mások elégedettek vele?

Figyelt kérdés
Szóval én nemigazán nézek TV-t csak nagyon riktán. A Doctor House már régóta szerdánként megy, és gondoltam most megnézem a tv-ben. 23:00kor elkezdődött, nem viccelek 5percet nemment a film és beraktak egy reklámot ez hihhetetlen. Biztos van valami jogszabály ami erre vonatkozolak mond valamit. Aki tudja hogy lehet fellépni ezellen az jelezze. Gondoltam hogy írok egy szaftos panaszlevelet de a tv2.hu-n nemtaláltam Email cimet. Szörnyű hogy ezt hogy engedheti meg magának a csatorna.
2012. jan. 25. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha rajtam múlna, plazmaágyúval lőném a kereskedelmi tévészékházakat.
2012. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Igen, ez elég vicces tud lenni..5 perc film, 10 perc reklám. :/
2012. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szörnyű, hogy ezt megengedhetik maguknak!!
2012. jan. 25. 23:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

rohadt egyszerűen fel tudsz lépni.

mivel van neted,nézd online a sorozatokat,filmeket.

vagy rendeld meg a visszatekerős adaptert,aztán rögzíted a részeket és mikor nézed eltekered a reklámot.

ennyi,eléggé alap.


ha már tényleg írsz panaszlevet,akkor inkább azt írd bele,hogy ne csak kö-csög,helyszínelős,meg kórházas sorozatokat nyomassanak.

2012. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A reklámokat illetően jogszabályokat kell nekik is betartani. Régen egyben mentek a reklámok, az új médiatörvény miatt dupla és rövidebb reklámblokkot vezettek be az egy hosszú helyett. Ha a törvényben megszabott határt betartja a csatorna (márpedig betartja, hiszen előre be van időzítve), akkor nincs jogalapod arra, hogy panaszkodj. Megteheted, de nem ér semmit.

Ráadásul értelme sincs a reklám miatt panaszkodni, amikor a kereskedelmi csatornát a reklám tartja fent, ők pedig oda fogják rakni, ahová érdemes: a műsorok elejére, amikor a legtöbb néző van, és amikor ott maradnak mert kezd kibontakozni egy történet.


Ha nem nézed rendszeresen, akkor nem is vagy időhöz kötve, a leadás után teszik fel a netre, ott reklámok nélkül egyben és nyugodtan végig tudod nézni.

2012. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem muszáj tévézni.
2012. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egy órában 12 perc reklám lehet.
2012. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Arra viszont nincs szabály, hogy mikor adjanak be reklámblokkot. 1x12 helyett 2x6 perces blokkot szoktak menni, erre pedig panaszt, főleg feljelentést nem lehet tenni, csak mert valaminek az elején volt reklám és nem a közepén.
2012. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy a reklámot az elejére tették hanem hogy a 8db reklámbol az egyiket az elejére tették. igy máshogy hangzik a kérdés nem? Jó nem biztos hogy 8 de irdatlansok reklám van.
2012. jan. 26. 13:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerinted a leveled miatt lesz bármiféle változás?
2012. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!