Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek egy hívő (kereszté...

Szerintetek egy hívő (keresztény) lányka van helye egy valóság showban?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szeretne jelentkezni a valóvilág 6 szériájába ha lesz persze.Kíváncsiak vagyunk hogy mi a véleménye erről az embereknek.Nem prédikálni menne be nem kell ezt gondolni.

2012. márc. 1. 09:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Előre is elnézést nem lányka, hanem lánynak:)
2012. márc. 1. 09:49
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a valóságshow-k rothasztják az agyat és nincs ott helye értelmes embernek.
2012. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

egy normális,értelmes ember nemhogy nem megy ilyen idétlen szar helyekre,hanem nem is foglalkozik vele,függetlenül,hogy hívő vagy sem.

Bár én nem vagyok vallásos,de javítsd ki a tévednék.

Egy hívő embernek nem mindig "tisztának",őszintének kéne lennie??

2012. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet.

de az biztos h hamar kiesne

vagy be se válogatnák


ha szigorúan ragaszkodna minden erkölcsi (vallási) elváráshoz akkor biztos nem lenne elég érdekes a műsor készítői szerint


ha meg kicsit rugalmasabban kezeli a dolgokat akkor meg a hívő énjét kell "feladnia" valamilyen szempontból...


amúgy végig lehet vinni a játékot normálisan is (pl Csaba egész emberien viselkedett) de nem hiszem h sokáig érdekes lehet a karakter ha unalmas...

2012. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


végülis meg lehet csinálni h végig őszinte a játékban (mivel ugye vallási okból nem hazudhat)

csak azzal sok ellenséget szerezne magának...

2012. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

mellesleg itt a játék célja a pénz, hatalom, luxuscikkek megszerzése



a jámbor élethez nem illik ez a dolog:D


de attól függ mennyire vallásos..

2012. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Annyit elárulok hogy nem egy apáca szeretne jelentkezni hanem egy olyan hétköznapi lány akinek vannak barátai elszokott járni szórakozni bármilyen meglepő bulizni is szeret. Pozitívan gondolkodik bármilyen nehézség előtt is áll, és hisz Istenben hogy mindig mellette fog állni.
2012. márc. 1. 11:42
 8/17 anonim ***** válasza:

ez esetben sztem beleférhet a dolog!


:D

2012. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a hívők is csinálnak mindent, amit elítél a keresztény hit, tehát szinte tökmindegy.
2012. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ha tud veszekedni,oltani,hisztizni,akkor mehet.

annak nem sok értelme lenne,hogy ott jókislánykodik.

2012. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!