Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt egy TV riport, ami arról...

Volt egy TV riport, ami arról szólt, hogyan vesztegethető meg a pszichológus szakértő. Hol találom meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy pontosan hol, a fókuszban, a tényekben, vagy valami hasonló műsorban volt, rejtett kamerával készült és arról szólt, hogy a pszichológus szakértő elmagyarázta az anyának, hogy mit tegyen, hogyan rajzoltassa a gyereket, meg hasonlók, még a hamis látleletvételt is elintézte neki jópénzért.

Szeretném megmutatni egy ismerősömnek, aki érintett az ügyben, de nem találom.


2012. nov. 8. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Házon kívülben volt olyan 2-3 hete, de könnyen rákereshetsz az rtlmost.hu-n, mert csak heti 1x van

ott vissza is lehet nézni

2012. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm esetében a nő ügyvédje készítette fel a gyerekeket!
2012. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
RTL II, Forró nyomon
2012. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

no, akkor ezek szerint több helyen is leadták, mert én a Forró nyomonban nem láthattam :-)

A lényeg, hogy megvan

2012. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 AB.ka válasza:

És Magyar Narancs cikk.

Akiről a cikk és a tv riportok szólnak, személyes közeli ismerősöm. A cikkben Lillának nevezik, de Lívia az anyuka. Forró nyomon e havi 2 adásában is voltak.

Valamint 2 éve a Mokkában.

[link]


[link]

2012. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AB.ka válasza:

Lívi biztos tudna nevet is mondani, ki volt az a megvesztegethető szakértő, akit ők lebuktattak.

Ha jól tudom, ők vagy 9 szakembert jártak végig!

2012. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek nem azok amit keresek. Ez egy rejtett kamerás felvétel volt és a végén még valami olyasmit is mondott a szakértő, hogy hazudjon be egy kis sérülést és tanácsot adott, hogy pénzért hogyan tud létleletet is venni.
2012. nov. 8. 17:37
 9/9 AB.ka válasza:

Sajnálom.

De rémlik valami. Forró nyomon-ban 2 alkalommal foglalkoztak a témával, lehet, hogy a 2.-ban volt? Nem találom a neten, pedig előfizettem az RTLII-re.

2012. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!