Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol van Magyarországon igazság...

Hol van Magyarországon igazságügyi pszichológus szakértő képzés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
ez egy szakpszichológusi képzés, tehát előbb el kell végezned a BA-t és az MA-t valahol (Pécs, Debrecen, ELTE,Pázmány ,Károli,Szeged),ami ugye 5 év.utána az igazságügyi további 6 félév
2010. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A pszichológus-diplomám már megvan (még a régi rendszer szerinti 5 éves képzés). De nem hinném hogy a iü-i pszichológus szakértő képzés további 6 év lenne, hiszen a klinikai szakpszichológus képzés is "csak" 4 éves.


De engem nem annyira a képzés helye, inkább a helyszíne érdekelne... Hol, melyik egyetemen?

2010. okt. 8. 12:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom, hogy 6 félévet írtál - ezt már elhiszem!
2010. okt. 8. 12:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Lám,mennyire kapkodok!

Azt akartam írni az előbb:"Nem annyira a képzés ideje, inkább a helye érdekelne" A Semmelweis Egyetem honlapján keresgéltem eddig, de nem találtam meg...

2010. okt. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!