Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Miért baj a nőknek ha a férfi...

Miért baj a nőknek ha a férfi elfelejti a születés/név napjukat?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom hogy " ja a férfiak sose tudják mikor van az ember névnapja vagy évfordulója...."


Miért baj ez?

Azért nem szeretik ezt a nők, mert ők meg tudják, és elvárják, hogy "ha én tudom tudd te is..."?


Vagy azért nem örülnek, mert Ők készülnek valamivel és amikor a másik megtudja, és bejelenti hogy "elfelejtettem, ne haragudj..." akkor csalódottak lesznek?



2012. jún. 27. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
92%
Engem személyszerint az akaszt ki, hogy eddig senki nem tudta megjegyezni a szül.napom dátumát, jan.30-án van,de mindenki 31-én köszönt fel! Ez dühítő!
2012. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
99%
ja azért vagyok mérges, mert ha én tudom, akkor ő is tudja már. meg azért alapvető. olyat is hallottam, akinek a párja a szemét se tudta milyen színű. és mert jólesik, ha felköszönt az, aki elvileg a legfontosabb az életben /párom/, és mondjuk kapok egy szál virágot azt jóvan. Egyébként az én párom sosem felejti el, van hogy előre is köszönt, annak ellenére, hogy én néha belekavarodok a sok szülinapba és van mikor késve köszöntök fel pl rokonokat,barátokat stb.
2012. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
A nőknek a legfontosabb a figyelem. Ha ezt nem kapják meg, csalódottak lesznek. Olyan, mint a férfiaknak a szex.
2012. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Én se tudom milyen színű a párom szeme. :D Asszem barna, de még sosem figyeltem rá. A dátumokat könnyen megjegyzem, ezzel nincs bajom, a párom mindent elfelejt, de nem zavar. A szülinapom az egyetlen, amin megbántódom, azért, mert ez egy teljesen alap dolog, hogy felköszöntjük egymást a születésnapján, az a nap csak az ünnepeltről szól.. Ez mindenkinek jár. A férfiak is megsértődnek, ha elfelejtjük a születésnapjukat.
2012. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
mert rosszul esik. ennyi. nem azért, ha én is tudom, tudd te is, hanem azért, mert elvileg én vagyok élete párja, azért illene tudni, mikor születtem, vagy mikor házasodtunk össze. Ennyi, nem nagy dolog 3 dátumot megjegyezni vagy felírni egy naptárba
2012. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Nekem pont ma van a születésnapom. Életem párjától, aki ma dolgozik, és akivel már 6 éve élek együtt még nem kaptam egy üzenetet sem. Szóval úgy látszik még mindig nem volt képes megjegyezni. De én már megszoktam, úgyhogy ezen már nem fogok megsértődni. Ő ilyen, nem nagyon tudok rajta változtatni. De azért bízom benne, hogy estig még talán eszébe jut, ha nem, akkor így jártam. Csalódott nem leszek, de valószínű, hogy holnap elmondom milyen nap volt ma, hátha egyszer végre megjegyzi.
2012. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez esetben Isten Éltessen :)
2012. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

6.

Legközelebb csend el a telefonját, és állítsd be rajta a születésnapodat a naptárban. Hogy jelezzen neki ilyenkor a telefonja.

Boldog születésnapot!

2012. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

6-os vagyok.


Köszönöm.


8-nak. Ez jó ötlet, be fogom állítani az emlékeztetőt.

2012. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egyfajta érdektelenségre utal, a figyelem hiányára, ezt nehezen viseli az ember, rosszul esik... biztos neked is.

Az egy dolog, hogyha valaki extra feledékeny, de akkor állítson be egy emlékeztetőt, ami minden évben jelez, ha még erre se képes valaki...hát, ott valami probléma van.

2012. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!