Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért üvölteznek gyönyörű nők...

Miért üvölteznek gyönyörű nők és fiatal férfiak egyfolytában az R. L Klubon?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatokról, családról szóló filmszerűséget lehet látni, amiben végig üvöltést hallani. Este többször a csatornára kapcsoltam, mindig üvöltenek rajta, kb mint a Győzike show újabb kiadásban?

Miért nem békés, gyermeknevelő családokat lehet látni?

Én ismerősi körömben sehol nem hallottam még ilyet, pedig rengeteg embert ismerek, ahol egyfolytában így üvöltöznének. Miért kell a felnőtt társadalomnak ezt látni? Egyfolytában azt olvasni a bulvárlapokban, hogy ki hogyan verte meg a párját?

Most épp szól a Híradó, "tíz év alatt 260 ezerrel csökkent a népesség". Pont mondják.

Miközben egy másik fórumon írják fiatalok, hogy nem akarnak feleséget, gyerekeket. Ha egyfolytában ezt látják, ami az R.L Klubon megy, nem is csodálom.

Szóval miért láttatja a kereskedelmi média elrettentő színben a családot, a párkapcsolatokat? Ez kinek éri meg? És miért nem tesz az állam semmit ellene, ha nem érdeke az államnak, hogy elfogyjunk?



2013. ápr. 3. 20:31
 1/10 anonim válasza:
Az állam nem nagyon avatkozhat be az állampolgárok magánéletébe. Olyan volt már a világtörténelemben, nem igazán lett jó vége. Az meg kérdéses, hogy a média alakítja-e a nézők szórakozási igényeit vagy csak alkalmazkodik azokhoz. Bár azt mondják, hogy nem muszáj nézni, ha valaki nem akarja. Erről most hallottam először, hogy van ilyen. Bár a válások száma már rég lekörözte és házasságkötések számát, szóval, ha ez egy új jelenség a médiában, akkor úgy tűnik, hogy ez a társadalom egy ocsmány és kifordított képe. Meg gondolom mostanában a botrány sokkal izgalmasabb a családstatisztikáknál, ami nem feltétlenül jó.
2013. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert erre van igény. Ha nem lenne, akkor nem csinálnának ilyet és veszteséges lenne. És attól, hogy te nem látsz ilyet, még igenis nézik rengetegen ezeket a műsorokat és lehet, hogy ők is ugyanígy üvöltöznek, csak nem előtted. Én még egy részt nem láttam amúgy, bár nem is nézek ilyen szennycsatornákat, mi ez meg hol van ez?
2013. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Mert cirkusz kell a népnek.

Mert a szájtáti igénytelen ,műveletlen csőcseléknek ez pont a megfelelő "műsor" és ezért nézettsége van. Minél nagyobb a nézettség annál nagyobb a reklámfelületek ára és ezáltal a retek klub bevétele.

Mert a felelősségtudatnak a jó ízlésnek híján van a retek klub vezetősége és meg se fordul a fejükben, hogy rossz mintákat közvetítenek ,a hülyeségre rendkívül fogékonyak felé az efféle szennyekkel ,no meg az ötleteket adó egyéb bűnözési mintákat , beteges értékrendet közvetítő a két renklámblokk közötti számukra hiábavaló időt kitöltő, minősíthetetlen "műsoraikkal".Egy köpedelem az egész.


A baj ott van, hogy a médiahatóság eltűri ezt.


Ez is egyik az oka a mostani népség beteges értékrendjének a nevelés hiánya mellett.

Úgy élnek ,hogy nagyon furcsa elvárásaik vannak de a kötelezettségeikről nem akarnak tudomást venni.Eltúlzott sznobságukban talmi státuszszimbólumokra hajtanak és az élet örömei a (családi, baráti ,munkatársi,jószomszédi)kapcsolatok értékei mellett elsiklanak.

Nagy boldogságokat remélnek tárgyaktól ,anyagi dolgoktól és közben elhanyagolják, elutáltatják magukat az embertársaiktól .

Ahelyett ,hogy jól ellennének ,elbabrálnának azzal amit szeretnek csinálni és kedélyes nyugalommal ,némi iróniával szemlélnék önmagukat és elnéző tisztelettel az embertársaikat a szimpatikus szerénység és a felebaráti szeretet örök ideálja mentén.

2013. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A magyarok meg ilyen primitívek. Nagyon szomorú, de ezt kell mondjam. Nincs bennük semmi tartás, semmiféle belső motiváció, hogy valami tartósat és szilárdat hozzanak létre életükben (pl. egy egészséges, boldog, harmonikus család, sok gyerekkel), csak a botrány, a pletyka, a csillogás, az arrogancia, a szappanoperaszerű, egymással vonyítozós és kicseszős élet. Ezek a magyarok.


Érdekes módon, ha én odakapcsolnék egy ilyen műsorra, akkor fél perc alatt - amint megértem, hogy mi ez - felfordulna tőle a gyomrom és egyből ellapoznék máshova. De ha nyomatják orrba-szájba, akkor tuti sokan nézik.

2013. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ahelyett ,hogy jól ellennének ,elbabrálnának azzal amit szeretnek csinálni és kedélyes nyugalommal ,némi iróniával szemlélnék önmagukat és elnéző tisztelettel az embertársaikat a szimpatikus szerénység és a felebaráti szeretet örök ideálja mentén."


Ez hatalmos volt, le is mentem. :D

2013. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 21:52-es nagyon jó volt olvasni az írásodat, nem nagyon hittem, hogy léteznek még hozzám hasonló emberek. Ugyanis nem igazán találkozom velük az utcán, az életben. Szóval gratulálok a felfogásodhoz, remélem egyszer a magyarok 90%-a ilyen lesz, mint te és akkor egy szebb világ lesz Magyarországon. :)
2013. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tisztelettel, azért nem minden magyar ilyen...
2013. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Köszönöm szépen 21.55.


Oda jutunk lassan ,hogy a sok különlegesen speciális között ha valaki csak átlagosan normális akar lenni hülye különcnek nézik.

2013. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, fogadni mernek hogy ha te beulsz egy moziba vagy a tv-ben megnezel egy filmet, akkor olyan musort valasztasz, amiben van cselekmeny es izgalom, nemcsak az hogy negyen ulnek a vasarnapi ebednel es elfogyasztjak joizuen a rantott hust. Fogd fel, hogy amit a tv-ben latsz az fikcio, attol hogy ordibalnak meg olik egymast, meg a tobbseg rendesen hetkoznapi modon el. Nem kell mindent tuldramatizalni. Primitiv emberek mindig voltak, mindig lesznek is ennek semmi koze a tv-hez. Orulj, hogy nincs az ismeroseid kozt ilyen, mert ez az jelenti, hogy nem vagy tajparaszt. A tv nem neveli at az embert, nem lopja a lelket, ezt kb az otvenes evekben hittek el. Aki intellektualis alkat, mint te es az ismeroseid, azok nezhetnek naphosszat a szennyet, akkor sem valnak olyanokka. Nekunk van masik csatorna, vannak szinvonalasabb filmek, musorok, vetelkedok. De azert ne varjuk mar el, hogy nem letezo idealis csaladok dogunalmas tevekenysegei menjenek egesz nap, mert azt se te, se a proli nem nezne.
2013. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ilyen idióta, megvezethető, birka embereket akarnak formálni belőlünk, a magyarellenes média segítségével. Persze akinek van egy csepp esze, az nem is néz ilyen szart.
2013. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!