Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem van hányingerem "A...

Csak nekem van hányingerem "A gyanú árnyékába" című műsornak nevezett akármitől?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy egyedül, sokan utálják. Mindig ez jut róla eszembe:


http://www.youtube.com/watch?v=G1QskV7QVyA


Családi gyanúk titkának árnyékában xDDD

2013. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem is.
2013. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tv műsor egy hulladék. én régebben néztem a családi titkokat, de csak azért, mert még mindig jobb volt, mint az éjjel nappal budapest. normális ember érzi az hatását is...nem konkrétan hányinger, csak tudod az az idegesség, hogy EZMIÉRT? amikor tudod, hogy ez a való életben mennyivel életszerűtlen, és mégis úgy próbálják előadni, mintha életszerű lenne. kb a fejemet verném a falba. ilyen a barátok közt is, csak ott azért nem akarják annyira a szádba adni, hogy márpedig ez simán megtörténik pont így. az ezért nézhetőbb.
2013. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magával a műsorral nincs bajom mert végül is igaz történetet játszanak el hogy aki hasonló helyzetbe kerül főleg az elején akkor inkább mások hibájából tanuljon mint a sajátjából. Nekem annyi vele a bajom hogy néha olyan sztorikat vesznek elő aminek kb alig van értelme, és látszik hogy betanult szöveg alapján lett forgatva. Az Éjjel nappal Budapest pedig úgy szemét ahogy van, megnéztem belőle egy 10 perces részt, igaz az tetszik benne hogy ott valahogy spontán a szöveg de tudom nagyon jól hogy előre megírt sztoriról van szó amit mondtak is, tehát nemtitok, de egyszerűen egy akkora okádék az egész hogy már a barátnőm is leszokott róla, pedig elején nézte.
2013. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézhetetlen. Azt nézzük, hogy egymással üvöltöznek.Ezzel minket is erre akarnak rávenni?
2013. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!